Raben Polska w System Alliance Europe

7 września 2007, 0:00

Firma Raben Polska została członkiem stowarzyszenia System Alliance Europe. Zrzeszenie to jest siecią drobnicową skupiającą 47 międzynarodowych firm spedycyjnych w 21 krajach. Członkami SAE są głównie prywatne i rodzinne firmy transportowe średniej wielkości.

Tym samym partnerzy stowarzyszenia łączą w sobie siłę europejskiej sieci spedycyjnej z własnym doświadczeniem zdobytym na lokalnym gruncie.

Członkostwo w System Alliance Europe umożliwi klientom firmy Raben łatwiejszy dostęp do rynków europejskich oraz zwiększy dostępność informacji o dystrybuowanych towarach. Do kolejnych korzyści należą: praca wg jednolitych procedur, a tym samym zgodny ze standardami SAE sposób obsługi każdego Klienta, pełny dostęp zarówno do informacji na temat statusu przesyłki poprzez system tracking & tracing – CargoTrack, oraz dzięki elektronicznemu archiwum dokumentów przewozowych, do kopii listów przewozowych w Internecie.

Wg przedstawicieli Rabena, obecność w stowarzyszeniu jest wyznacznikiem jakości usług świadczonych przez firmę, ponieważ dobór partnerów System Alliance Europe w danym kraju następuje przede wszystkim na podstawie tego kryterium. Wysokie standardy serwisów świadczonych przez członków SAE są na bieżąco monitorowane. Na tej podstawie podejmowane są działania korygujące tam, gdzie jest to niezbędne, aby zachować odpowiednią jakość obsługi.

Raben Polska jest już drugą, po Birkart Systemverkehre, firmą z Grupy Raben znajdującą się wśród partnerów zrzeszonych w System Alliance Europe.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!