Nowy oddział Apreo Logistics w Skierniewicach

17 września 2007, 0:00

Apreo Logistics – spedytor i dostawca usług logistycznych na terenie Polski i Europy – w ramach zwiększania możliwości operacyjnych firmy, otworzył 3 września nowy oddział spedycyjny w Skierniewicach. Placówka mieści się w centrum Skierniewic w biurowcu Business Center, przy drodze łączącej dwie główne trasy komunikacyjne w Polsce, tj. trasę Katowice-Warszawa i Poznań-Warszawa. Ponadto, zgodnie z planami rozwojowymi, 1 sierpnia 2007 roku centralna siedziba firmy została przeniesiona do nowego biura przy ul. Ostroroga 24C w Warszawie.
Skierniewice to już siódma, kluczowa lokalizacja Apreo Logistics. Spedytor dysponuje oddziałami operacyjnymi w Warszawie, Gdyni, Zielonej Górze, Rzeszowie, Tychach i Radomsku. W oddziale zatrudnionych będzie wstępnie pięć osób zajmujących się spedycją krajową i międzynarodową. Zadaniem placówki jest obsługa klientów i przewoźników z terenów województwa mazowieckiego i łódzkiego.

Rozbudowa i zwiększenie liczby oddziałów na terenie Polski to kolejna z planowanych na 2007 rok inwestycji Apreo Logistics. W ramach strategii rozwoju i doskonalenia współpracy z kontrahentami spółka wprowadziła już ofertę szybkich płatności oraz wdrożyła inne korzystne dla przewoźników warianty rozliczeń. Apreo Logistics buduje również tzw. „Grupę zakupową”, umożliwiającą przewoźnikom redukcję kosztów prowadzonej przez nich działalności. W najbliższym czasie firma zaoferuje kontrahentom programy szkoleń dla kierowców, umowy przedwstępne oraz stałe kontrakty, będące gwarancją dla instytucji finansujących zakup taboru.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!