Apreo Logistics uruchamia nową podstronę dla przewoźników

28 września 2007, 0:00

Apreo Logistics – spedytor i dostawca usług logistycznych na terenie Polski i Europy – w ramach rozwoju komunikacji zewnętrznej, udostępnił przewoźnikom na swojej stronie internetowej specjalną zakładkę Vademecum spedytora. Podstrona ma charakter informacyjno-ofertowy i zawiera podstawowe informacje, niezbędne w podróży oraz bieżącą ofertę współpracy przygotowaną specjalnie dla stałych kontrahentów.

Nowa zakładka ma za zadanie w jak najlepszy sposób przybliżyć przewoźnikom ofertę współpracy z Apreo Logistics. Zawiera przydatne informacje o terminach europejskich świąt oraz aktualne ceny paliw na świecie. Spółka planuje dalszą modyfikację strony i jej rozwój pod kątem udogodnień dla klientów i podwykonawców.
Zgodnie z przyjętą strategią Apreo Logistics udostępniła przewoźnikom SWIP – system służący do zarządzania zleceniami transportowymi i flotą, wprowadziła także dla swoich podwykonawców atrakcyjny, zindywidualizowany system rozliczeń, umożliwiający wybór warunków i terminów płatności. W trosce o jakość obsługi firma buduje tzw. „Grupę zakupową” – gwarantującą zakontraktowanym przewoźnikom wysokie rabaty na dostęp do niezbędnych w działalności transportowej produktów oraz zakup usług logistycznych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!