Wielki Rajd Gokartowy – rusza II runda

29 lutego 2016, 8:43

Niebawem rusza II edycja dobrze znanego klientom sieci Autos Wielkiego Rajdu Gokartowego. Starty w 6 miastach Polski wyłonią najlepszych i najszybszych kierowców wśród klientów sieci Autos.

Untitled-2 I runda eliminacyjna rozpoczęła się z wraz z początkiem października ubiegłego roku i trwała trzy miesiące. Warunkiem przejścia do II rundy zabawy, zdecydowanie bardziej emocjonującej, było osiągnięcie zakładanego obrotu.

Znane są już nazwiska szczęśliwców, którym to się udało i to właśnie z nimi Autos spotka się już niebawem na torach w całej Polsce. Pierwszych zwycięzców poznamy już 10 marca na torze w Chojnicach, a kolejnych w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i Szczecinie. W każdym z tych miast uczestnicy będą rywalizować o miejsca na podium i o wartościowe nagrody – skutery marki Romet i rowery marki Kross.

Jednak nie tylko zwycięzcy będą mieli szansę na nagrody. Dla wszystkich zawodników biorących udział w gokartowych zmaganiach przygotowano szereg konkursów i niespodzianek. Pierwszą z nich jest Karolina Pilarczyk – licencjonowana polska drifterka zwana Polish Drift Girl, która poprowadzi wszystkie spotkania i będzie motywować i zagrzewać uczestników do rywalizacji.

Untitled-3

Terminy WRG:

  • 10.03.2016 – Chojnice
  • 11.03.2016 – Warszawa
  • 12.03.2016 – Lublin
  • 17.03.2016 – Kraków
  • 18.03.2016 – Wrocław
  • 19.03.2016 – Szczecin

Więcej szczegółów na temat wydarzenia na www.wielkirajd.autos.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!