Kto zgarnął 1.000 zł !

12 maja 2008, 0:00

Niezależny warsztat jest najważniejszym ogniwem w łańcuchu dystrybucji części zamiennych. Dlatego Stowarzyszenie Dystrybutorów podejmuje działania w celu swobodnego dostępu dla niezależnych warsztatów do danych technicznych, w formie internetowej wyszukiwarki, zwanej OASIS. Jednocześnie aby pokazać jak ważny jest to aspekt, Stowarzyszenie SDCM podjęło działania informacyjne dla całej branży.

W tym celu zorganizowano konkurs dla warsztatów samochodowych oraz sklepów motoryzacyjnych, w którym na zwycięzców czekały trzy kupony o wartości 1000, 600 lub 300 zł netto na zakup części u dowolnie wybranych dystrybutorów będących członkami Stowarzyszenia. By wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytanie zamieszczone na stronie internetowej www.sdcm.pl  

Kto powinien wspierać finansowo działania ułatwiające dostęp do danych technicznych dla warsztatów?

Pytanie miało charakter sondażowy w celu sprawdzenia jakie zdanie na ten temat mają przedstawiciele z branży motoryzacyjnej. Większość głosów (65%) została oddana na dystrybutorów części. 34% głosujących uważa, że to producenci powinni wspierać finansowo działania ułatwiające dostęp do danych technicznych, natomiast według 1% respondentów to zadanie należy do warsztatów.

Wynik głosowania ucieszył bardzo przedstawicieli Stowarzyszenia Dystrybutorów, gdyż to właśnie członkowie tej organizacji oraz wielu wspierających ich producentów finansują działania zmierzające do łatwiejszego dostępu do danych technicznych dla warsztatów.
”Pokazuje to, że firmy dystrybucyjne uchylające się od finansowania tego typu działań powinny dla utrzymania dobrych relacji z warsztatami jak najszybciej przyłączyć się do współfinansowania działań niezbędnych niezależnym warsztatom”- podkreślił Alfred Franke, prezes Stowarzyszenia.

W tym miesiącu spośród wszystkich uczestników konkursu nagrody w formie kuponów na darmowe zakupy otrzymują:

1. Krzysztof Jaworski, Mechanika Pojazdowa Blacharstwo Lakiernictwo – bon o wartości 1000zł

2. Barbara Jabłońska, M Service – bon o wartości 600zł
3. Jan Kubryk, Auto – Naprawa – bon o wartości 300zł

Kupony powyższe zwycięzcy będą mogli zrealizować wyłącznie u członków Stowarzyszenia, których lista znajduje się poniżej.
AD Polska, Auto Euro S.A., Auto Partner S.A., P.W. Autos Sp. z o.o., BSL Truck, Elit Polska Sp. z o. o., Group Auto Union Polska Sp. z o. o., Hipol Sp. z o.o., Inter Cars S.A., Inter Team Sp. z o. o., JC Auto S.A., Marpeto Polska Sp. z o.o., PH Motogama Sp. j.,
Moto-Profil Sp. z o.o., PHUP Opoltrans, P.W. Optimal, Vema Pol Sp. z o. o., Master Sport Automobiltechnik (MS), Neudek Sp. z o.o., Tomala Sp.j.

Serdecznie gratulujemy.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!