Kontrakt LCS Logistics z Philip Morris

8 czerwca 2008, 0:00

LCS Logistics S.A. podpisał roczny kontrakt na obsługę logistyczną Philip Morris International w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Kontrakt obejmuje import materiałów tytoniowych z Krajów Beneluksu do Magazynu Philip Morris International w Lublińcu. W ramach umowy LCS Logistics S.A. przejmuje również działania związane z eksportem wyrobów koncernu do Litwy i Rumunii.

Oprócz obsługi transportu międzynarodowego, LCS zajmuje się bieżącym zaopatrywaniem linii produkcyjnej w materiał pochodzący z magazynu w Lublińcu. Ze względu na proces technologiczny, dostawy przebiegają według ściśle określonego harmonogramu, siedem dni w tygodniu.

Firmy współpracują od dawna, a łączył je nie tylko transport, ale także obsługa celna i transport kontenerów.

LCS Logistics specjalizując się w obsłudze rynku tytoniowego, pracuje także z innymi firmami z branży. Zakres współpracy jest szeroki, obejmujący zarówno transport lądowy, jak również transport morski, czy też obsługę magazynową. Klientami spółki są m.in. należąca do grupy Imperial Tobacco firma Altadis oraz Galahher Polska wchodzący w skład Japan Tobbacco.

Klienci z branży tytoniowej stanowią grupę naszych głównych klientów. Znamy ten rynek, dlatego też jesteśmy w stanie odpowiadać na jego potrzeby – mówi Mateusz Barycza, Menedżer ds. Sprzedaży w LCS Logistics.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!