Najatrakcyjniejsza oferta – Urządzenia do klimatyzacji (przygotowała firma Unimetal)

8 czerwca 2008, 0:00

Unimetal – polski producent profesjonalnych linii diagnostycznych poszerzył swoją ofertę o urządzenia do napełniania klimatyzacji.
Urządzenia KoolKare to rozwiązanie dla każdego rodzaju warsztatu – niezależnie czy rozpoczyna on usługi serwisowe klimatyzacji czy prowadzi od je od dawna.

Urządzenia te charakteryzują się prostą obsługą, czytelnymi wskaźnikami i ekranem LCD o wysokim kontraście. Łatwe menu w języku polskim prowadzi użytkownika krok po kroku przez poszczególne operacje serwisowe, które składają się na pełen cykl serwisowy układu klimatyzacji.
Charakteryzuje się wytrzymałą i estetyczną konstrukcją. Dzięki niewielkim rozmiarom jest bardzo praktyczny nawet w małym warsztacie.
Jednocześnie, co wyróżnia go na rynku od innych urządzeń, posiada zintegrowany duży zbiornik na czynnik chłodzący – aż 22 kg.

Urządzenie jest w pełni automatyczne (odzysk/regeneracja, próżnia, sprawdzenie szczelności, napełnianie olejem i barwnikiem, napełnianie czynnikiem), dzięki czemu znacznie oszczędza czas użytkownika. Możliwa jest również obsługa manualna. Dostęp do urządzenia jest chroniony kodem. Każdemu użytkownikowi można przypisać osobny kod dostępu.
Wbudowana baza pojazdów pozwala na manualne dodawanie nowych pojazdów oraz na przeprowadzanie aktualizacji. Urządzenie wyposażone jest również w port komunikacyjny USB oraz zintegrowaną drukarkę umożliwiającą wydruk dla informacji klienta lub w celach archiwizacji.

Funkcjonalna podręczna półka na narzędzia jest bardzo pomocna przy wykonywaniu czynności serwisowych.
Model Blizzard QTech jest zgodny z wymaganiami SAE2788 – Automatyczne usuwanie gazów nieskroplonych – 95 % odzysk czynnika – dokładność +/- 15 g.

W ramach promocji każdy klient, który zakupi urządzenie Blizzard QTech otrzymuje zestaw akcesoriów, o wartości 900 Euro, złożony z: rękawic ochronnych, okularów ochronnych, lampy UV, okularów UV, barwnika UV, oleju kompresorowego PAG oraz termometru cyfrowego

Opcjonalnie urządzenie może być wyposażone w fabryczny moduł diagnostyczny, który mierzy ciśnienie w obwodach układu klimatyzacji, temperaturę otoczenia, temperaturę powietrza schłodzonego oraz stan pracy kompresora (wł./wył.).
Dla bardziej wyspecjalizowanych serwisów Unimetal oferuje również opcjonalny zestaw do czyszczenia klimatyzacji.
Urządzenia KoolKare dają Ci nowe możliwości zwiększania zysku na dzisiejszym konkurencyjnym rynku serwisów samochodów.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!