Tacho Reader Combo

, 19 czerwca 2008, 0:00

Firma Pc Net Service, dostarczająca oprogramowania do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców przedstawia najnowszy produkt – Tacho Reader Combo – urządzenie do pobierania danych z tachografów cyfrowych i kart kierowców.

Urządzenie spełnienia ustawowe wymagania dotyczące pobierania i archiwizacji danych w Systemie Tachografów Cyfrowych. Produkt współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na rynku tachografami cyfrowymi i kartami kierowców. Z tachografami łączy się za pomocą kabla dołączonego w zestawie, a z kartami za pomocą wbudowanego czytnika.

Sprzęt wyposażony jest w pasek postępu dzięki któremu widać na jakim etapie jest odczyt, co przy pobieraniu danych z tachografu jest istotną informacją. Dodatkowo wyposażony jest w pamięć wewnętrzna 1 GB, zabezpieczenie obudowy przed uszkodzeniem oraz dzwiękową i błyskową sygnalizację pracy. Urządzenie zasilane jest bateriami alkaicznymi a aktualizacje oprogramowania można pobierać z internetu.

W zestawie z Tacho Reader Combo są dwa kable, jeden do pobierania danych z tachografu, drugi do podłączenia urządzenia do komputera oraz oprogramowanie do wstępnej analizy i archiwizacji danych cyfrowych – TachoScan Start.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!