Przygotowania do 8 Targów Inter Cars

7 lipca 2008, 0:00

Trwają przygotowania do 8 Targów Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów organizowanych przez Inter Cars S.A.. Impreza odbędzie się w dniach 6 i 7 września 2008 na terenie Centrum Logistycznego w Czosnowie Mazowieckim. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów to profesjonalna międzynarodowa impreza w branży motoryzacyjnej, skupiająca ogromną ilość dostawców części do samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Ofertę ekspozycyjną tworzyć będą także światowi producenci narzędzi i urządzeń do wyposażenia nowoczesnego warsztatu.

W ekspozycji 8 targów znajdzie się m.in. :

– 150 najważniejszych, światowych producentów części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych,
– Bogata oferta do samochodów japońskich i koreańskich,
– Nowoczesne rozwiązania w oprogramowaniu warsztatów,
– Motocykle i akcesoria,

– Opony,
– Tuning,
– Naczepy, przyczepy i wywrotki,
– Blok szkoleniowo –informacyjny. Bezpłatna wiedza techniczna.
– Ogółem 12.000m2 powierzchni wystawienniczej.

Podobnie jak w ubiegłym roku w pobliżu magazynu Centrum Logistycznego zostanie wybudowana specjalna dodatkowa hala ekspozycyjna o powierzchni 6.000m2. (większa niż w ubiegłym roku). W niej ofertę swoją zaprezentują producenci części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów z całego świata. Będą to głównie dostawcy europejscy, ale nie zabraknie też dostawców z kraju Kwitnącej Wiśni, czyli oryginalnych części do samochodów japońskich i koreańskich.

Na imprezie oprócz częsci merytorycznej, przygotowane są również inne liczne atrakcje dla zwiedzających. Odbędzie się m.in. konkurs „Najmocniejszy serwis”, w którym udział wezmą mechanicy z całej Polski. Konkurs ten będzie kilku etapowy. W pierwszej części uczestnicy, zgłoszeni wcześniej przez filie, będą wypełniać pisemny test kwalifikacyjny z zakresu techniki samochodowej, technologii naprawy i podstawowych cech części zamiennych. Kolejnym etapem będzie sprawdzanie usterek, zamontowanie lub zdemontowanie konkretnej części, a w finale praca z popularnym diagnoskopem i diagnozowanie obwodów elektronicznych. Zawodnicy – mechanicy będą próbowali swoich sił w oparciu o wykorzystanie najnowocześniejszych narzędzi i urządzeń warsztatowych. W niedzielę Najmocniejszy Serwis przearanżowany zostanie w pit-stop, w którym zawodnicy będą zmieniać opony na czas.

W tym roku osobą prowadząca targi i jednocześnie gościem specjalnym będzie Olaf Lubaszenko. Organizatorzy przygotowują bogaty program artystyczny, w którym nie zabraknie pokazów tanecznych i muzycznych. Szczegóły na temat targów na stronie internetowej: http://8targi.intercars.com.pl/ .

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!