Giełda kooperacyjna b2fair

14 lipca 2008, 0:00

W dniach 11-12.09.2008 r. w Stuttgarcie w Niemczech odbędzie się towarzysząca targom AMB 2008, międzynarodowa giełda kooperacyjna b2fair. Spotkanie skierowane jest również do podmiotów gospodarczych z Polski, z następujących branż :

• maszyn do obróbki skrawaniem, maszyn do obróbki ubytkowej, pozostałych obrabiarek
• obrabiarek precyzyjnych, techniki pomiarowej i zapewnienia jakości

• robotów, techniki posługiwania się przedmiotami obrabianymi i obrabiarkami
• modułów, podzespołów, akcesoriów

Giełda kooperacyjna b2fair wraz z targami jest platformą umożliwiającą nawiązanie międzynarodowych kontaktów: poznanie potencjalnych klientów, poddostawców, partnerów handlowych. Pozwala wymienić doświadczenia na arenie międzynarodowej w branży obróbki metalu.

Jeszcze przed rozpoczęciem targów uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje na temat potencjalnych partnerów biznesowych, odpowiadające ich potrzebom i wymaganiom określonym w profilu zgłoszeniowym (rodzaj poszukiwanej kooperacji, kraj, wielkość firmy, itp.)

Oficjalnym partnerem organizatorów giełdy (EIC Luxemburg) jest firma WINIARSKI Poland Germany Consult, wyznaczona jako koordynator dla firm z Polski.

W celu rejestracji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: http://www.b2faironline.com/?E=22&A=1010&C=209&Nc=209A  

Rejestracja uczestników możliwa jest do 01.09.2008 r.  Podmioty gospodarcze z Polski zostały wyjątkowo zwolnione z opłaty rejestracyjnej, która standardowo wynosiła 150 euro.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!