DPD wita nowego członka sieci

1 sierpnia 2008, 0:00

Po uzyskaniu zgody antymonopolowej Grupa GeoPost potwierdziła wykupienie od Legermax pozostałych udziałów w DPD Serbia. Dotychczas GeoPost posiadał 30% udziałów w DPD Serbia. Zmiana w ilości udziałów weszła w życie ze skutkiem natychmiastowym.

“Wraz z wykupieniem DPD Serbia, GeoPost jeszcze bardziej wzmocnił swoją pozycję i pokazał zainteresowanie regionem Adriatyku, który ze względu na rosnącą wymianę towarową, tak w samym regionie jak i z rynkami sąsiednimi, odgrywa istotną rolę w europejskiej sieci DPD. Serbscy Partnerzy biznesowi stają się coraz bardziej wymagający w stosunku do swoich usługodawców, dlatego naszym celem jest jak najszybsze osiągnięcie na tym rynku pozycji lidera w jakości oferowanych usług. GeoPost ma ambitne plany rozwoju na serbskim rynku, nasz lokalny zespół zamierza wykorzystywać praktyczną wiedzę DPD oraz dotychczasowe doświadczenia na rynkach sąsiednich” – mówi Adam Chazanow, Dyrektor ds. planowania i strategii regionu CSEE.

Z główną siedzibą w Belgradzie i oddziałami w Nis, Cacak i Novi Sad, już dziś DPD Serbia ma silną pozycję na rynku lokalnym. Klienci DPD w Serbii mogą obecnie korzystać z takich usług jak serwis krajowy, dwustronna wymiana międzynarodowa (eksport i import), usługa przesyłki za pobraniem (COD).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!