Nadchodzą 8 Targi Inter Cars

27 sierpnia 2008, 0:00

Do 8 Targów firmy Inter Cars pozostało już niewiele czasu. Zwiedzający imprezę, która odbędzie się 6-7 września 2008 w Cząstkowie Mazowieckim będą mieli okazję zapoznać się z ofertą wielu producentów części zamiennych w jednym miejscu. Można będzie nie tylko porozmawiać o detalach i właściwościach produktów ale i poznać zaawansowane technologicznie urządzenia czy narzędzia warsztatowe.

Porównywanie ofert różnych producentów w takich warunkach jest bardzo wygodne i co roku, chętnie korzysta z tego tysiące odwiedzających, na których czeka wiele ciekawostek zarówno w hali ekspozycyjnej jak i w części artystycznej.

Podobnie jak w ubiegłym roku w pobliżu magazynu Centrum Logistycznego zostanie wybudowana specjalna dodatkowa hala ekspozycyjna o powierzchni 6.000m2 (jeszcze większa niż w ubiegłym roku). W niej ofertę swoją zaprezentują producenci części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów z całego świata. Będą to głównie dostawcy europejscy, ale nie zabraknie też dostawców z kraju Kwitnącej Wiśni, czyli oryginalnych części do samochodów japońskich i koreańskich.

Opis poszczególnych projektów należących do grupy Inter Cars S.A.

Organizatorzy przygotowują bogaty program artystyczny, w którym nie zabraknie pokazów tanecznych i muzycznych związanych oczywiście z motoryzacją. Ponadto w sobotę odbędzie się półfinał ogólnopolskiego konkursu „Nie klucz – montuj produkty oryginalnej jakości”, a także konkurs na najlepszą drużynę Najmocniejszego Serwisu”. W tym roku osobą prowadząca targi i jednocześnie gościem specjalnym będzie Olaf Lubaszenko – jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorów.

Na imprezie pojawi się także jurorka z programu „Tańcz z gwiazdami” – Iwona Pavlovic, z którą odważniejsi zwiedzający będą mogli poćwiczyć kroki taneczne w szkole tańca.

Szczegóły na temat atrakcji oraz konkursów podczas targów znajdziecie Państwo tutaj.

Wypowiedź Radosława Grześkowiaka – Dyrektora Marketingu i Reklamy w Inter Cars S.A.:


„Kiedy przed siedmiu laty Inter Cars S.A. po raz pierwszy organizował swoje targi domowe, nikt tak naprawdę nie spodziewał się, że rozrosną się one do takich rozmiarów jak obecnie. W pierwszej edycji targów wzięło udział ok. 40 wystawców, a imprezę odwiedziło ok. 1,5 tys. gości. Na przestrzeni lat powierzchnia targowa powiększyła się z 2 tys.m2 do ponad 12 tys., liczba wystawców wzrosła z 40 do 150, a organizatorzy szacują, że w tym roku padnie rekord frekwencji gości, który liczba wyniesie kilkanaście tysięcy.

Targi Inter Cars na stałe wpisały się do kalendarza ważnych wydarzeń w polskiej branży motoryzacyjnej. Jako pierwsi zorganizowaliśmy imprezę o takiej formule i o takim charakterze, zbiegła się z oczekiwaniami naszych Klientów. Rozwój firmy Inter Cars w sąsiednich krajach takich jak Litwa, Ukraina, Czechy, Słowacja, Węgry i Chorwacja, a co za tym idzie stale rosnący udział licznej grupy klientów z tamtych rynków w targach, nadał imprezie targowej "Carsu" międzynarodowy charakter.

Dzisiaj Targi Inter Cars są znane i rozpoznawane nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Myślę, że śmiało możemy mówić o sukcesie, który odnieśliśmy przez te lata, głownie dzięki naszym Klientom, Dostawcom, oraz olbrzymiej grupie Pracowników Inter Cars S.A. zaangażowanych w przygotowanie tak dużego przedsięwzięcia. Dzięki naszym Wystawcom, co roku chcemy pokazać gościom targowym jeszcze więcej nowości w branży motoryzacyjnej. Dbamy też, aby część artystyczna towarzysząca targom była coraz ciekawsza. Staramy się zapewnić wszystkim, którzy chcą odwiedzić targi w Inter Cars maksimum komfortu oferując im bezpłatny dowóz ze wszystkich miejscowości gdzie znajdują się nasze filie do Centrum Logistycznego w Cząstkowie Maz. oraz bezpieczny powrót do domów.

Nasze targi rozwijają się podobnie tak jak rozwijają się nasi Klienci i Dostawcy. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, z których wiele prezentujemy właśnie podczas targów. Jesteśmy prekursorem organizacji w Polsce tego typu imprez w naszej branży i znaleźliśmy wielu naśladowców.

Cieszy mnie to, że w naszym kraju organizowanych jest coraz więcej podobnych imprez, które służą naszym Klientom. To przede wszystkim oni oraz Wystawcy targowi są najbardziej obiektywnymi arbitrami i wystawiają ocenę organizatorowi, a jej miernikiem jest liczba gości odwiedzających targi oraz ilość chętnych do zaprezentowania na nich swojej oferty. Właśnie to mobilizuje nas do przygotowania co roku targów stojących na jeszcze wyższym poziomie. Nie ma nic lepszego niż zdrowa konkurencja, bo zyskują na tym głównie nasi Klienci.

Serdecznie zapraszam wszystkich do odwiedzenia 8. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów w dniach 6-7.09 w Centrum Logistycznym Inter Cars S.A. Gwarantuję, że weźmiecie Państwo udział w naprawdę "Najmocniejszej imprezie" targowej, jakiej dotychczas nie było!„

Zaproszenia
Z uwagi na bezpieczeństwo oraz komfort potrzebny do zapoznania się z ekspozycją i prowadzenia rozmów handlowych wejście na targi odbywać się będzie tylko i wyłącznie na zaproszenie. Bezpłatne wejściówki znajdziecie Państwo w 27 numerze WIADOMOŚCI IC oraz w swojej filii Inter Cars. Osoby niezwiązane z firmą proszone są o kontakt z recepcją główną pod numerem telefonu: (022) 71 41 710 lub 712.

Dojazd
Jak co roku Inter Cars S.A. umożliwia dojazd na targi tysiącom warsztatowców. Z każdej filii organizowane będą autokary dowożące gości bezpośrednio na targi. Obecnie w każdym oddziale trwają zapisy na listę chętnych. Po więcej informacji należy zgłosić się do swojej filii lub pod numery 0801 80 20 20 lub (022) 71 41 710 lub 712 w godzinach 9.00 -16.00.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!