Kartą DKV zapłacisz na stacjach Lukoil i Jet

17 października 2008, 0:00

DKV Euro Service, operator kart paliwowo-serwisowych, nawiązuje współpracę z rosyjskim koncernem paliwowym Lukoil. Od 1 listopada 2008 kartą DKV będzie można płacić za zakupy na 106 polskich stacjach marki „Lukoil” oraz „Jet”. 

Dzięki umowie z Lukoil sieć stacji DKV w Polsce powiększy się o 106 lokalizacji rozmieszczonych równomiernie na terenie całej Polski. Tym samym karta DKV będzie akceptowana w ramach najszerszej w kraju sieci stacji paliw, do której należy blisko 3000 punktów, m.in. PKN Orlen, BP, Shell, Statoil, Lotos oraz najlepsze stacje prywatne oraz warsztaty.

Koncern Lukoil jest obecny na polskim rynku od 1997 r. W zeszłym roku przejął wszystkie 83 stacje marki „Jet”, na mocy umowy podpisanej z grupą ConocoPhilips. Spółka dostarcza na rynek polski produkty naftowe z rafinerii w Rosji, w tym gazy płynne, olej napędowy, oleje silnikowe, parafiny i inne.

Dla DKV podpisanie umowy oznacza rozszerzenie akceptacji DKV Card również na wielu rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. A to dzięki niedawnemu przejęciu przez Lukoil pełnej sieci sprzedaży ConocoPhilips, w skład której wchodzi 376 stacji paliwowych

w Belgii, Finlandii, Czechach, Polsce, Słowacji oraz na Węgrzech.

Plusem dla klientów DKV będzie z pewnością zwiększenie ilości stacji akceptujących naszą kartę. A co dla nas bardzo istotne – umowa z Lukoilem otwiera drzwi do pełnej akceptacji DKV Card również na stacjach naszych wschodnich sąsiadów, a więc w Rosji, Estonii, na Litwie czy Ukrainie– mówi Michał Bałakier, prezes DKV Euro Service Polska.

Stacje paliw Lukoil zlokalizowane są przy głównych szlakach komunikacyjnych.

To obiekty nowoczesne, sprzedające wysokiej jakości paliwa i LPG, a także zapewniające swoim klientom serwis i bezpieczeństwo transakcji (m.in. dzięki elektronicznemu systemowi rozliczania transakcji). Znajdują się tu bary oraz dobrze zaopatrzone sklepy wielobranżowe. Z myślą o klientach tranzytowych posiadają najczęściej duże parkingi oraz zaplecza sanitarne. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!