KH-KIPPER na targach TIR’2008 w Kijowie

19 października 2008, 0:00

Firma KH-KIPPER w dniach 16-18 września 2008 r. wzięła udział w 4 edycji Targów International Show of Trucks and Commercial Vehicles TIR”2008 odbywających się na terenie Międzynarodowego Centrum Wystawienniczego w Kijowie. Autosalon TIR to specjalistyczne forum wystawiennicze, demonstrujące nowości w obszarze ciężkich pojazdów ciężarowych, komercyjnych oraz użytkowych. W forum uczestniczyły liczne ukraińskie i rosyjskie firmy, jak również firmy z Europy i całego świata. 

KH-KIPPER zaprezentował w Kijowie swój najbardziej popularny produkt – zabudowę tylnozsypową HALF-PIPE typ W1R. Zabudowa jest przeznaczona głównie do transportu materiałów sypkich i masy bitumicznej. Jej zalety to niska waga oraz kształt zapobiegający pozostawaniu przewożonego materiału wewnątrz przestrzeni ładunkowej. Zabudowa jest standardowo wykonana ze stali trudnościeralnych (HARDOX, DOMEX).

Z wywrotką tylnozsypową na podwoziu Renault KERAX 8×4 zwiedzający mogli zapoznać się na stoisku Renault Truck Ukraina, z którym KH-KIPPER wspólnie dostarczyło kilkadziesiąt zabudów do ukraińskich klientów. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!