XXL, czyli Leasing dużego formatu w EFL

23 listopada 2008, 0:00

Oferowany przez EFL „XXL Leasing dużego formatu” jest najczęściej wybieranym leasingiem aut ciężarowych w Polsce. To produkt dobrze dopasowany do potrzeb firm transportowych oraz innych przedsiębiorstw, wykorzystujących w swojej działalności pojazdy ciężarowe. Oferta EFL pozwala finansować zarówno samochody nowe jak i używane.

Leasing dostępny jest w ramach dwóch procedur: standardowej oraz uproszczonej – gwarantującej, że wszelkie niezbędne formalności zostaną załatwione w ciągu 24 godzin. Minimalna wpłata własna wynosi 5% wartości pojazdu (dla stałych klientów może być nawet niższa).

„XXL Leasing dużego formatu” ułatwia firmom rozbudowę bazy transportowej o nowoczesne pojazdy ciężarowe. Jest także sposobem na pozyskanie samochodów na potrzeby własne. Dzięki finansowaniu leasingiem, przedsiębiorca jest w stanie kupować pojazdy przy minimalnym zaangażowaniu środków własnych. Leasing to także korzyści podatkowe – możliwość zaliczenia 100% czynszów miesięcznych do kosztów uzyskania przychodu czy odpisania 100% VAT od umowy leasingu. Dodatkowo, EFL wychodzi naprzeciw oczekiwaniom firm, proponując odbiór pojazdu już zarejestrowanego i ubezpieczonego (w przypadku, gdy klient zdecyduje się na ofertę ubezpieczeniową, proponowaną przez EFL).

EFL stworzył „XXL Leasing dużego formatu” z myślą o przedsiębiorstwach, wykorzystujących pojazdy ciężarowe w transporcie gospodarczym (na cele własne), jak również z myślą o firmach budowlanych. Jego naturalną grupą docelową są przedsiębiorstwa prowadzące międzynarodowy i krajowy transport zarobkowy. „XXL Leasing dużego formatu” może być także atrakcyjnym sposobem finansowania zakupu pojazdów dla segmentów SOHO i SME.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!