Wyróżnienie dla Logistics Service S.A.

21 grudnia 2008, 0:00

5 grudnia 2008 roku w warszawskim Hotelu Sofitel Victoria odbyła się uroczysta Gala Logistyki 2008 – prestiżowa impreza branży logistycznej w Polsce i jednocześnie miejsce spotkania najwybitniejszych ekspertów i praktyków z branży TSL.

Podczas uroczystości ogłoszone zostały wyniki programu badawczego "Operator Logistyczny Roku 2008", w ramach którego firma Logistics Service S.A. otrzymała wyróżnienie honorowe za rekordowy wzrost konkurencyjności.

Była to już VII edycja programu "Operator Logistyczny Roku", organizowanego wspólnie przez wydawnictwo Eurologistics oraz firmę badawczą Data Group Consulting. Założeniem programu jest badanie jakości usług logistycznych świadczonych przez operatorów, poprzez poddanie ich wnikliwej ocenie klientów.

W tegorocznej edycji przeprowadzono blisko 1500 wywiadów z klientami czołowych firm logistycznych. Jednym z najważniejszych wniosków z badania jest fakt, iż pomimo zawirowań na rynkach finansowych sektor TSL rozwija się w dalszym ciągu dynamicznie. Potwierdziło się również, że zapotrzebowanie na zewnętrzną obsługę rośnie tak gwałtownie, że klienci są zmuszeni korzystać z usług coraz większej liczby firm logistycznych. Znaczne wahania zaufania klientów do jakości obsługi omijają tylko najlepsze firmy logistyczne.

Prezes Logistics Service S.A. – Jarosław Lewandowski – zaproszony przez organizatorów imprezy wraz z przedstawicielami firm FM Logistics oraz Dachser, omówili w trakcie gali kilka ważnych wyników badania Operator Logistyczny Roku 2008 oraz dyskutowali nad perspektywami rozwoju branży logistycznej. Dyskutanci doszli m.in. do wniosku, że sukces rynkowy pomagają osiągnąć przedsiębiorstwom firmy wyspecjalizowane w realizacji dostaw, czyli firmy logistyczne. Aby były konkurencyjne, firmy te muszą w swym działaniu opierać się na zrozumieniu potrzeb i oczekiwań klientów.

Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – wzięło w niej udział ponad 400 gości. Gospodarzem wieczoru był prezenter telewizyjny – Tomasz Kammel, który poprowadził również pod koniec uroczystości aukcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia Serdeczni – Centrum Dystrofii. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!