Nowe oferty wynajmu w Hama Polska

1 marca 2009, 0:00

Hama Polska Sp. z. o.o zakończyła pierwszy rok działalności na polskim rynku transportowym podpisując 150 kontraktów na wynajem środków transportu, głównie ciągników siodłowych marki DAF i MAN , oraz naczep Kogel i Schmitz. Z okazji pierwszej rocznicy działalności w Polsce przygotowano specjalną ofertę najmu na 12 zestawów (ciągnik siodłowy DAF + naczepa firanka Kogel) na okres 12 miesięcy w cenie równej miesięcznej racie za najem samego ciągnika siodłowego wynoszącej 2200 EUR. Opłata zawiera wszystkie możliwe opcje m.in. ubezpieczenie, przeglądy, naprawy, podatek od środków transportu.

Z uwagi na panujące okoliczności rynkowe , w odpowiedzi na kłopoty wielu firm transportowych z uzyskaniem finansowania przygotowano także ofertę na wynajem pojazdów w wersji Basic, która zawiera tylko finansowanie i ubezpieczenie.

Wynajem pojazdów to uzupełnienie gamy usług oferowanych przez Grupę DBK, która składa się z kilku podmiotów oferujących między innymi sprzedaż nowych i używanych ciężarówek, naczep, części zamiennych, samochodów dostawczych marki Volkswagen o masie całkowitej do 3,5 tony, ubezpieczeń komunikacyjnych, usług leasingowych, a także zajmujących się prowadzeniem stacji serwisowych.

Najemca może wypowiedzieć umowę wynajmu w dowolnym czasie jej trwania z zachowaniem określonego okresu wypowiedzenia, który trwa od jednego do trzech miesięcy. Jedynym kosztem poniesionym z tytułu rezygnacji jest czynsz płacony w okresie wypowiedzenia. W tym czasie klient ma w dalszym ciągu możliwość prowadzenia działalności zarobkowej z wykorzystaniem wynajmowanego sprzętu. Kolejne korzyści dla najemcy to brak opłaty wstępnej, proste procedury przy zawieraniu umów, obsługa także nowo powstałych firm. Wynajem jest szczególnie opłacalny w przypadku usług transportowych świadczonych sezonowo. Umowę zawiera się tylko na czas trwania sezonowej koniunktury. Dodatkowo klient nie musi martwić się o zapewnienie środków na wykup pojazdu wraz z upływem terminu umowy wynajmu. A co najważniejsze, jest to usługa pozabilansowa i nie ogranicza klientowi możliwości pozyskania dodatkowego kapitału na rozwój firmy. Najkrótszy okres wynajmu to jeden miesiąc, a najdłuższy pięć lat. Oferty różnią się przede wszystkim ceną, a także długością okresu wypowiedzenia. Zasada jest przejrzysta – im dłuższy okres wynajmu tym niższy czynsz.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!