Titan Cargo Maxx w lepszej cenie

6 marca 2009, 0:00

Od początku marca 2009 r. Fuchs Oil Corporation (PL) obniża cenę oleju silnikowego Titan Cargo Maxx SAE 10W40. Jest to popularny olej silnikowy przeznaczony do samochodów z systemami oczyszczania spalin, które spełniają wymagania normy Euro 4. Olej ten spełnia wymagania normy ACEA E6 oraz ACEA E7 – może być stosowany w silnikach z systemami oczyszczania spalin wszystkich typów.

Cena Titan Cargo Maxx 10W40 w promocji jest minimalnie wyższa od ceny innego bardzo popularnego oleju, jakim jest Titan Cargo 10W40 MC. Promocją objęte są opakowania 20, 60 i 205 l. Obniżone, promocyjne ceny obowiązywać będą do końca lipca 2009 r.

Titan Cargo Maxx SAE 10W40 – Jest to wyprodukowany w oparciu o technologię syntetyczną, najwyższej jakości olej silnikowy o lepkości SAE 10W-40, typu MHPD (Maximum High-Performance Diesel). Olej ten przeznaczony jest do silników Diesla samochodów ciężarowych oraz autobusów wyposażonych w turbodoładowanie oraz najnowszej generacji systemy oczyszczania spalin, szczególnie systemy EGR, SCR, CRT oraz filtry cząstek stałych. Choć jest polecany szczególnie do najnowszych silników spełniających normę EURO 4, może być również stosowany w silnikach starszego typu spełniających wcześniejsze normy emisji spalin.

Titan Cargo Maxx 10W40 zawiera nowoczesne dodatki uszlachetniające, wolne od metali ciężkich, gwarantujące maksymalne zabezpieczenie silnika. Nowoczesny skład oleju pozwala na zmniejszenie prawie do zera osadów w turbosprężarkach, przez co zapewnione jest optymalne ciśnienie doładowania w długim okresie czasu.

Unikalna kombinacja pakietu dodatków uszlachetniających i klasy lepkościowej SAE 10W40 gwarantuje ograniczenie zużycia paliwa z całym okresie eksploatacji silnika, co bezpośrednio wpływa na obniżenie kosztów użytkowania pojazdu.

Titan Cargo Maxx SAE 10W-40 posiada dopuszczenia producentów silników i spełnia następujące normy:
• ACEA E7/E6/E4
• MAN M 3477
• MB Approval 228.51
• Volvo VDS-3

• Renault RXD
• MTU DDC Type 3/3.1
• DEUTZ DQC III-05

Rekomendacje: DAF, MAN 3277 CRT.

Szczegóły promocji u lokalnych przedstawicieli Fuchs Oil Corporation (PL) lub w oddziałach firmy na terenie całego kraju.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!