MAX Card dla klientów DAFa

27 marca 2009, 0:00

PACCAR Parts wprowadza na rynek kartę MAX Card. Jej posiadacze mogą korzystać na zasadzie wyłączności z ofert dealerów DAF w zakresie części oraz akcesoriów, a ponadto z doradztwa w zakresie dalszego ograniczania wydatków.

Poprzez sieć dealerów DAF-a, PACCAR Parts oferuje pełną gamę oryginalnych części PACCAR i DAF. Dodatkowo pod marką TRP sprzedawana jest linia uniwersalnych części do ciągników, przyczep i naczep, która obejmuje ponad sześćdziesiąt tysięcy produktów i jest jedną z najszerszych ofert na rynku. Program TRP obejmuje również szeroki wybór artykułów dla warsztatów oraz narzędzi. Z tego właśnie pakietu w każdym miesiącu wybierane są oferty specjalne, wyłącznie dla posiadaczy kart MAX Card.

W przyszłości posiadacze kart otrzymywać będą kwartalny biuletyn internetowy, zawierający porady na temat ograniczenia kosztów operacyjnych, na przykład poprzez optymalną regulację spojlerów. Terminowa wymiana części stanowi również ważny element ograniczania kosztów do minimum. Około 30% wszystkich interwencji międzynarodowej pomocy drogowej DAF”a – ITS (International Truck Service) nie byłoby potrzebnych, gdyby firmy wymieniały na czas takie elementy jak akumulatory, wkłady osuszaczy powietrza i filtry paliwa. Poza tym, w biuletynach znajdą się również informacje na temat trendów i zmian prawnych w sektorze transportu.

Firmy transportowe mogą uzyskać karty MAX Card u swojego dealera DAF. Wnioski o wydanie karty można również składać przez internet, na stronie www.paccarparts.pl/maxcard, gdzie posiadacze kart znajdą również szczegółowe informacje o ofertach specjalnych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!