Logistics Service S.A. powiększa swoją powierzchnie magazynową

30 marca 2009, 0:00

Logistics Service S.A. oferuje klientom nową powierzchnię magazynową. Nowa powierzchnia zlokalizowana jest w nowoczesnym kompleksie magazynowym w Panattoni Park Błonie, 28 km od Warszawy. Ze względu na jego położenie – 28 km na zachód od Warszawy, w pobliżu węzła łączącego autostradę A2 z Berlina do Moskwy z drogą krajową nr 579, około 600 metrów na północ od międzynarodowej drogi ekspresowej E30 – jest to dogodny punkt lokalizacji centrum dystrybucyjnego, obsługującego rynki Polski i Europy.

Wynajęta powierzchnia spełnia wymogi specyfikacji technicznej magazynów klasy A – posiada ogrzewanie, bezpyłową posadzkę, system przeciwpożarowy, sieć radiową, 8 ramp hydraulicznych, 1 bramę wjazdową oraz monitoring terenu.

Dotychczasowe magazyny Logistics Service S.A. zlokalizowane są pomiędzy głównymi arteriami łączącymi południe Polski ze stolicą. Nowa inwestycja w Błoniu to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla których położenie magazynów przy trasie łączącej wschód i zachód Europy ma strategiczne znaczenie.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

79.139.31.*, 31 marca 2009, 0:00 0 0

Jarek, czy przestałeś już kochać części?

Odpowiedz

83.24.251.*, 31 marca 2009, 0:00 0 0

Jak długo moze trwać nieodwzajemniona miłość?

Odpowiedz