Szkolenie z obsługi urządzeń Jaltest

2 kwietnia 2009, 0:00

9 marca 2009r. w miejscowości Raducki Folwark odbyło się spotkanie szkoleniowe firmy Europart z klientami, użytkownikami urządzeń diagnostycznych Jaltest. Pretekstem do spotkania była kwartalna aktualizacja oprogramowania do testerów diagnostycznych Jaltest V3 i V5 użytkowanych w serwisach do diagnostyki samochodów ciężarowych, naczep oraz autobusów.

W spotkaniu uczestniczyło ponad 50 diagnostów, a tematem spotkania była interpretacja testów silnika, czyli temat bardzo istotny do prawidłowej oceny sprawności silnika. W spotkaniu uczestniczył przedstawiciel producenta urządzeń, specjalista ds. diagnostyki komputerowej Jaltest z Hiszpanii, który w duecie ze specjalistą szkoleniowcem z ramienia Europart Polska pomagał rozwiązać wszystkie najtrudniejsze zagadnienia jakie zgłaszali użytkownicy urządzenia oraz oprogramowania.

Forma kwartalnych szkoleń jakie przyjęła firma Europart Polska w opinii klientów, daje im wszelkie informacje potrzebne do prawidłowej i efektywnej pracy testerem diagnostycznym a jednocześnie utwierdza ich w przekonaniu ze nie zostają sami z problemami technicznymi jakie spotykają w naprawianych pojazdach.

Kolejne spotkanie odbędzie się za około 3 miesiące.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.21.106.*, 17 stycznia 2011, 0:00 0 0

wszystkie informacje na temat KOMPUTERÓW JALTEST na stronie www.en-truck.pl

Odpowiedz