KARCHER dla motoryzacji

3 kwietnia 2009, 0:00

Wiosną 2009 KÄRCHER przygotował szereg urządzeń ze specjalnym wyposażeniem. Są to: wysokiciśnienowe urządzenia czyszczące bez i z podgrzewaniem wody, doskonale sprawdzające się w myciu samochodów, odkurzacz z możliwością odsysania wody niezbędny w każdym warsztacie samochodowym, zamiatarka do wygodnego sprzątania powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych, szorowarki z odsysaniem do mycia podłóg wodoodpornych, a także urządzenie ekstrakcyjne.

HD 7/18 – 4M Plus
Urządzenie wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody z mocnym 4-biegunowym, wolnoobrotowym silnikiem chłodzonym powietrzem. HD 7/18-4M Plus zostało wyposażone w Swich-CHEM, system precyzyjnego i płynnie regulowanego dozowania środka czyszczącego. Wysokie parametry pracy (wydajność tłoczenia na poziomie 240-700 (l/h), ciśnienie robocze: 10-180 bar) oraz mocna, trójtłokowa pompa, pozwalają na usuwanie nawet bardzo uporczywych zabrudzeń. Urządzenie ma możliwość pobierania ciepłej wody (maks. 60º C). Systemy Easy Press i Servo-Control znacznie zwiększają komfort pracy. Urządzenie jest standardowo wyposażone w dyszę trójstopniową (0º/25º/40º), dyszę rotacyjną, pistolet spryskujący oraz lancę spryskującą 1050mm. W ramach promocji wiosennej do urządzenia dodawany jest inżektor do podawania piany oraz środki RM 55 (2,5l) i RM 25 (2,5l). HDS 9/18 – 4M:

HDS 9/18 – 4M
Urządzenie wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody klasy średniej gwarantujące dobrą efektywność mycia dzięki opatentowanej technologii dysz, ceramicznym tulejom, turbodmuchawie oraz bardzo wydajnej pompie. Funkcja ECO w urządzeniu pozwala na automatyczny dobór najbardziej optymalnej temperatury wody, co umożliwia oszczędność paliwa oraz korzystnie wpływa na ochronę środowiska. Ciągły monitoring spalin, odporna na korozję, trwała i wytrzymała obudowa oraz filtr wody chroniący pompę zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i wysoką trwałość urządzenia. Standardowo HDS 9/18 – 4M wyposażony jest w dyszę Power, lancę spryskującą 1050mm, środek zmiękczający oraz pistolet spryskujący z wkładką Soft. W ramach promocji urządzenie dodatkowo wyposażone jest w kompletny zestaw do pianowania oraz RM 59 (środek do pianowania 20l).

KM 70/20 C:
lekka, nowoczesna zamiatarka ręczna do sprzątania małych powierzchni wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Kompaktowa konstrukcja pozwala swobodnie manewrować nawet w wąskich przejściach i w „zatłoczonym” terenie. Główna szczotka walcowa jest napędzana przez dwa koła. Wysokość szczotki walcowej można dostosować do nierówności podłoża,co wydłuża jej żywotność. Wysuwana szczotka boczna umożliwia wymiatanie śmieci znajdujących się tuż przy krawężnikach.

Tabelka- Dane techniczne HD 7/18 – 4M Plus,  HDS 9/18 – 4M, KM 70/20 C:

BR 30/4 C Adv
Ręcznie prowadzona szorowarka BR 30/4 C Adv łączy w sobie dwie funkcje – szorowania i odsysania, skracając w ten sposób czas potrzebny na wyczyszczenie zabrudzonej powierzchni twardej. Urządzenie szoruje i odsysa w jednym przejściu roboczym, zarówno podczas poruszania się do przodu jak i do tyłu. Niska głowica szczotkowa umożliwia czyszczenie pod meblami. Szorowarka najlepiej sprawdza się na powierzchniach od 20 do 200 m². Zbiorniki wody czystej i brudnej o pojemności 4 l. Szorowarka jest wyposażona w rurę ssącą, która pozwala na odsysanie zanieczyszczeń. W wiosennej ofercie dla motoryzacji do urządzenia dodawany jest 2,5 l pojemnik środka czyszczącego RM 753 do czyszczenia płytek z kamionki szlachetnej.

BR 40/10 C Adv
Ta prowadzona ręcznie uniwersalna szorowarka z odsysaniem do czyszczenia podłóg twardych łączy w sobie funkcje szorowania, odsysania, polerowania, a także spryskiwania z odsysaniem! To kompaktowe urządzenie doskonale sprawdza się na niewielkich, trudnodostępnych powierzchniach od 100 do 400 m², np. w salonach i warsztatach samochodowych czy sklepach. Wyposażona jest w dwie przeciwbieżnie obracające się szczotki walcowe o szerokości 400 mm każda, które pozwalają na czyszczenie nawet przy krawędziach. Nacisk szczotek szorowarki jest regulowany, co pozwala na dostosowanie jej do rodzaju czyszczonego podłoża. Dwie listwy ssące umieszczone z przodu i z tyłu urządzenia odsysają brudną wodę. Szorowarka posiada zbiorniki na brudną i czystą wodę o pojemności 10 l każdy. W wiosennej ofercie dla motoryzacji do urządzenia dodawany jest 2,5 l pojemnik środka czyszczącego RM 753 do czyszczenia kamionki szlachetnej.


Tabelka – Dane techniczne : BR 30/4 C Adv, BR 40/10 C Adv  

Puzzi 8/1
Wydajne (12-18 m²/h) kompaktowe urządzenie do ekstrakcyjnego, dogłębnego czyszczenia tapicerek samochodowych. Urządzenie idealnie sprawdza się na przykład w myjniach czy warsztatach samochodowych. Urządzenie wyposażone standardowo w wąż ssąco-spryskujący oraz dyszę ręczną oraz dwa zbiorniki na wodę czystą i brudną o pojemności 8 i 7 l. Wygodny uchwyt, duże przyciski, hak na przewód zasilający ułatwiają operatorowi pracę. W ofercie wiosennej wraz z urządzeniem 200 tabletek środka czyszczącego RM 760 gratis.

NT 35/1 Eco TE

Wielofunkcyjny odkurzacz z możliwością odsysania cieczy, z opatentowanym, w pełni automatycznym systemem oczyszczania filtra głównego (TACT). Urządzenie posiada gniazdo do podłączania elektronarzędzi, co umożliwia sterowanie odkurzaczem (włączanie/wyłączanie) poprzez podłączone narzędzie. W celu bezpiecznego użytkowania przy maksymalnym wypełnieniu zbiornika zanieczyszczeń, odkurzacz automatycznie wyłącza się. System antystatyczny zapobiega indukowaniu się ładunków. Bogata oferta wyposażenia dodatkowego sprawia, iż odkurzacz jest niezwykle uniwersalny w zastosowaniu. W wyposażeniu standardowym znajdują się 2 metalowe rury ssące (0,5m), wąż ssący (2,5m), ssawki – uniwersalna i szczelinowa.

 

 

Tabelka – Dane techniczne : Puzzi 8/1, NT 35/1 Eco TE

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.217.*, 6 kwietnia 2009, 0:00 0 0

Co by nie mówić oryginalne myjki Karcher to zupełnie co innego niż wszystkie pozostałe "karczery" - nawet te żólte:-)

Odpowiedz