Sprzęgła w winkler Polska

3 kwietnia 2009, 0:00

W firmie winkler Polska od marca 2009r. dostępna jest bogata oferta produktów takich marek jak LuK, INA i FAG. Dostępne są następujące części zamienne:

– LuK: zestawy naprawcze sprzęgieł, tarcze sprzęgła, tarcze dociskowe sprzęgła, łożyska wyciskowe sprzęgieł, łożyska pilotujące, koła zamachowe, pompy wspomagania układu kierowniczego
– INA: napinacze pasów, rolki prowadzące, koła pasowe
– FAG: łożyska wałeczkowo-stożkowe, łożyska kulkowe, zespoły łożysk kół

W razie uszkodzenia sprzęgła pojazdu konieczne są szybkie rozwiązania. Sprawne przywrócenie sprawności pojazdu zależy przy tym zwłaszcza od szybkiego dobrania odpowiedniego sprzęgła, szybkiej dostawy i dostępności danej części. Jako kompetentny partner firma winkler z Czeladzi koło Katowic dostarcza specjalistom z zakresu pojazdów użytkowych w całej Polsce odpowiednie podzespoły do pojazdów użytkowych i to w odpowiednich terminach.

Firma winkler Polska, będąca jednym z 21 oddziałów winkler w Europie, zapewnia klientom bezpośredni dostęp do bogatego asortymentu części zamiennych i akcesoriów znanych marek do pojazdów ciężarowych, dostawczych, autobusów, przyczep i naczep. Części na przykład takich marek jak LuK, INA czy FAG, są dostarczane albo bezpośrednio z magazynu lokalnego w Katowicach, posiadającego prawie 2.000 metrów kwadratowych powierzchni, albo za pośrednictwem własnej sieci logistycznej z jednego z magazynów centralnych w Niemczech.

Szczegółowe informacje są dostępne pod numerem 032 / 762 70 20. oraz w języku polskim na stronie internetowej www.winkler.de

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!