Oleje Cyclon w ofercie firmy Upromex

8 czerwca 2009, 0:00

Firma Upromex Sp. z o.o. z Bydgoszczy wprowadziła do swojej ofety oleje greckiego producenta – Cyclon Hellas S.A. Wśród tych nowych na naszym rynku produktów są oleje z serii D1 – przeznaczone do samochodów ciężarowych i dostawczych.

Oferta produktów Cyclon to głównie gama olejów syntetycznych o nazwie F1 dla pojazdów osobowych ale także D1 dla aut dostawczych i ciężarowych. Produkty oferowane są nie tylko w typowych lepkościach – 5W-30 czy 5W-40 ale przede wszystkim są to oleje o lepkościach dotąd na polskim rynku niespotykanych pośród olejów syntetycznych do silników samochodowych: 10W-40, 15W-40, 15W-50 czy nawet 20W-50.

Grecy z powodu gorącego klimatu i górzystego terenu musieli doprowadzić technologie syntetycznych olejów wysokich lepkości do perfekcji. Uważamy, że w ciężkich warunkach eksploatacji pojazdów i sprzętu roboczego w naszym kraju spowodowanych brakiem autostrad, jazdą miejską typu "stop and go" czy dużych obciążeniach pracy najlepszym wyborem są właśnie takie oleje jak Cyclon. Technologia syntetyczna sprawia, że zalety wytrzymałościowe umożliwiające m.in. wydłużanie przebiegów między wymianami są dzięki olejom Cyclon dostępne także dla użytkowników olejów popularnych nadal lepkości 15W-40 czy 10W-40. – informuje Robert Iwiński – Kierownik ds. Rozwoju w firmie Upromex.

„Wielu konkurencyjnych producentów olejów zapewnia o posiadaniu wyłącznie "poziomu jakości" danego producenta pojazdu. W przeciwieństwie do nich oleje Cyclon posiadają pełen komplet certyfikatów i dopuszczeń wszystkich największych producentów pojazdów i sprzętu, takich jak: BMW, Volskwagen, GM, Mercedes, MAN, Scania, Volvo i innych. Zamieszczone na naszych produktach informacje o określonych normach potwierdzone są zawsze odpowiednim certyfikatem producenta wskazującym i rekomendującym dany produkt marki Cyclon. W gamie są nawet najnowocześniejsze oleje niskopopiołowe Low SAPS zarówno dla samochodów osobowych z najnowszymi katalizatorami czy filtrami cząstek stałych jak i dla pojazdów ciężarowych wymagających najnowszych norm czystości spalin Euro IV czy Euro V.” – dodaje.

Firma Upromex Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem marki Cyclon na Polskę. W ofercie skierowanej zarówno do rynku detalicznego jak i hurtowego jest obecnie ponad 50 pozycji asortymentowych – olejów silnikowych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, olejów do motocykli, olejów przemysłowych, smarów motoryzacyjnych i przemysłowych.

Dzięki ścisłej współpracy z koncernem Cyclon Hellas Upromex jest w stanie zaoferować także pełne wsparcie marketingowe sklepów, warsztatów czy baz transportowych.

Dodatkowe informacje o Cyclon Hellas S.A i o Upromex Sp. z o.o.

Cyclon Hellas S.A. powstała pod Atenami w 1980 roku jako pionier przemysłu naftowego na greckim rynku. Pod marką Cyclon produkuje produkty smarne dla motoryzacji i przemysłu oraz dystrybuuje paliwa płynne przez sieć ponad 200 stacji paliw w samej Grecji. Będąc prywatną firmą niezależną od państwa jest dziś największym helleńskim producentem olejów bazowych i największą rafinerią w tym regionie. Notowana na Giełdzie Ateńskiej przekroczyła w 2008 roku 400 milionów euro obrotu. Od lat jest obecna na rynkach Bułgarii, Rumunii, Włoch, Cypru, Serbii, Albanii, Izraela, Libanu, Jordanii, Algierii, Palestyny, Węgier, Rosji, Ukrainy, Irlandii, Syrii, Kanady, Tajwanu i Hong-Kongu. Firma pracuje zgodnie z wymagającymi procedurami certyfikatu jakości ISO 9001:2008.

Firma Upromex Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy od ponad 20 lat zajmuje się hurtową sprzedażą produktów motoryzacyjnych, głównie dystrybucją olejów. Ponadto jest Autoryzowanym Dystrybutorem olejów Mobil, Esso, Total, Elf.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

89.73.228.*, 4 października 2011, 19:49 0 0

CYCLON TO PRODUKTY MIERNEJ JAKOŚCI.

Odpowiedz

95.51.141.*, 30 listopada 2011, 13:57 0 0

bardzo dobre Oleje..

Odpowiedz

89.228.165.*, 3 września 2012, 22:00 0 0

Ten olej to masakra jakas!

Odpowiedz