Dla poszukujących wiedzy technicznej

15 czerwca 2009, 0:00

Osoby zainteresowane szkoleniami z zakresu Bosch Diesel już od maja 2009r. mają możliwość otrzymania wiedzy i pomocy od Inter Cars S.A. W maju odbyły się dwa szkolenia techniczne z tematyki Bosch Diesel, które dedykowane były dla członków sieci Q-Service Truck, nowych kandydatów oraz pozostałych warsztatów współpracujących z Inter Cars S.A.

W ciągu dwóch dni 16 i 17 maja w Siedlcach poruszono tematykę pomp rzędowych, pomp rozdzielaczowych sterowanych mechanicznie (VE) oraz elektromagnetycznie (VR, VP29,30,44), systemów wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, systemów Common Rail, BX. Szkolenie, oprócz zagadnień teoretycznych, zawierało ćwiczenia praktyczne związane z diagnozowaniem i naprawą usterek. Skupiono się głównie na najnowszych rozwiązaniach, ale omówiono również podstawy działania niezbędnych urządzeń diagnostycznych (część praktyczna była prowadzona na KTS340 z użyciem rzeczywistych podzespołów Bosch). Gospodarzem pierwszego szkolenia był Adam Kamiński właściciel Q-Service Truck. Udostępnił on nie tylko salę konferencyjną, ale również warsztat z pojazdami, na których przeprowadzono część praktyczną szkolenia. Dodatkową atrakcją była prezentacja możliwości niskopodwoziowej specjalistycznej naczepy firmy Goldhofer, przeprowadzonej przez Piotra i Adama Kamińskich.

Inter Cars S.A. przy współpracy z Zespołem Szkół Samochodowych w Szczecinie zorganizował drugie szkolenie w Stacji Kontroli Pojazdów w dniach 27-28. maja br. Do celów praktycznych, wykorzystano samochód z firmy ELKON SERWIS/ Arkadiusz Drążewski i Paweł Michalski (jeden z Klientow IC). Po szkoleniu technicznym zaprezentowano handlową ofertę wyposażenia diagnostycznego Bosch dostępnego w firmie Inter Cars S.A. Prezentację przeprowadzili pracownicy działu Samochodowych Systemów Wtryskowych Inter Cars S.A. którzy od lat zajmują się powyższą tematyką. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali certyfikaty ukończonego szkolenia oraz fachową poradę od firmy Inter Cars S.A. i Bosch.

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami technicznymi Inter Cars zaprasza chętnych do kontaktu z Opiekunami Regionalnymi firmy na terenie całego kraju.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!