Spotkania regionalnych członków Sieci Q-Service Truck

22 czerwca 2009, 0:00

W maju 2009 r. odbył się pierwszy cykl spotkań regionalnych członków Sieci Q-Service Truck. Na spotkaniach obecni byli uczestnicy sieci, opiekunowie regionów, przedstawiciele filii oraz Centrali Inter Cars. Omówiono sprawy bieżące, przedstawiono nowych członków sieci oraz zastanawiano się nad usprawnieniem współpracy i komunikacji między warsztatem a Inter Cars S.A. Była to również świetna okazja do wymiany doświadczeń technicznych potrzebnych w codziennej pracy warsztatu.

Spotkania miały charakter integracyjno-szkoleniowy. Przedstawiciele z takich firm jak Bosch, Sachs, Knorr, Hella i Feber przeprowadzili krótkie szkolenia oraz odpowiadali na pytania, które czasem nie należały do łatwych. Podsumowując pierwszy cykl spotkań należy podkreślić jego pozytywny odbiór wśród uczestników. Sami zainteresowani także potwierdzili słuszność zaproponowanych zmian, które w ich ocenie powinny przynieść poprawę komunikacji i integracji.

Inter Cars zapowiada, że spotkania regionalne wpiszą się na stałe w kalendarz wydarzeń sieciowych. Firma zachęca do aktywnego uczestnictwa w następnych tego typu imprezach.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

127.255.255.*, 26 czerwca 2009, 0:00 0 0

heh,Fota jako pierwsza wprowadziła spotkania regionalne a icki już skopiowały:))

Odpowiedz