Mobilny Q-Service Truck rozwija swoją działalność

3 lipca 2009, 0:00

Projekt firmowany przez Inter Cars S.A. ma na celu zapewnienie pomocy na drodze w usuwaniu awarii pojazdów ciężarowych. Mobilne serwisy w ciągu krótkiego czasu, są w stanie dojechać do awarii na terenie całego kraju a także za granicę Polski.

W Projekcie uczestniczy już 11 samochodów zlokalizowanych w różnych częściach kraju. Samochody te wyposażone są w profesjonalny sprzęt do usuwania awarii na drodze. Mobilne serwisy będą ściśle współpracować z warsztatami Sieci Q-Service Truck oraz opierać na ich wykwalifikowanej kadrze pracowniczej.

Wiadomość ta powinna szczególnie ucieszyć kierowców ciężarówek, którym przyszło kiedykolwiek borykać się z drobnymi, aczkolwiek bardzo uciążliwymi usterkami na trasie, szczególnie w godzinach nocnych. Na potrzeby Projektu uruchomiony został całodobowy Ogólnopolski numer telefonu 0 669-970-071, obsługiwany przez Dyspozytora 24h, który każde zlecenie naprawy będzie kierował do odpowiedniego Mobilnego Q-Servisu Truck, działającego w danym regionie.

Wszelkich informacji na temat projektu udziela Dział Sprzedaży Ciężarowej: Sylwia Szafrańska. Kontakt z Dyspozytorem 24h Mobilnego Serwisu możliwy jest pod ogólnopolskim numerem telefonu GSM: 669-970-071.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!