Logistics Service S.A. obsługuje połączenia drobnicowe z i do Szwajcarii

, 23 października 2009, 0:00

Operator logistyczny, Logistics Service S.A. uruchomił w czerwcu 2009r. linię drobnicową z i do Szwajcarii. Regularne załadunki towarów drobnicowych odbywają się dwa razy w tygodniu w imporcie, oraz w każdy piątek w eksporcie. Połączenia obejmują całe terytorium Szwajcarii oraz Polski.

Przewóz terminal – terminal realizowany jest pomiędzy Muttenz (Bazylea), a Kostowcem pod Warszawą – siedzibą główną Logistics Service S.A.

Partnerem Logistics Service S.A. w Szwajcarii jest firma Interfracht Tolimpex AG, która działa na rynku ponad 40 lat. Interfracht Tolimpex AG jest także oficjalnym partnerem CargoLine w Szwajcarii.

Otwarcie regularnych połączeń Polska – Szwajcaria, Szwajcaria – Polska jest kolejnym krokiem w rozwoju szerokiej oferty usług drobnicowych w ramach działalności transportowo – logistycznej firmy Logistics Service S.A. Dzięki temu klienci mogą efektywniej planować dostawy i procesy produkcyjne, a ich optymalizacja przekłada się na zmniejszenie kosztów, czasu dostawy i w konsekwencji obustronną satysfakcję.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!