Oferta TRW do pojazdów ciężarowych – już ponad rok obecna na rynku pod marką TRW Proequip

17 marca 2010, 0:00

TRW Proequip udowodnia, że jest siłą z którą należy liczyć się na rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych. Początkowo oferta przeznaczona na rynek części zamiennych zawierała tylko elementy hamulcowe oraz elementy układu zawszenia. Pomimo trudnych warunków rynkowych w minionym roku oferta TRW Proequip podwoiła swoją objętość. W ciągu ostatnich 12 miesięcy ogłoszono 5 rozszerzeń linii zawieszeń, oferta klocków hamulcowych została rozszerzona do 62 artykułów, wprowadzono do oferty program amortyzatorów oraz regenerowanych przekładni kierowniczych.

W roku 2010 planowane są kolejne rozszerzenia wszystkich linii dostępnych pod marką TRW Proequip. Już w styczniu w programie zawieszeń pojawiło się 17 nowych drążków reakcyjnych, 4 zestawy naprawcze, 6 łączników stabilizatora, 1 drążek kierowniczy oraz 6 drążków reakcyjnych typu V.

Rok 2010 będzie bardzo ważny w drodze do zaproponowania przez TRW Proequip klientom kompletnego modułu obejmującego hamulce, zawieszenia, amortyzatory i układy kierownicze.

Oferta produktów TRW Proequip jest dostępna w sieci sprzedaży firm Inter Cars oraz Opoltrans.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.trwaftermarket.com/trwproequip gdzie znajduje się również katalog online. Wszystkie produkty TRW Proequip dostępne są również w katalogu TecDoc.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!