Winkler najlepszą marką

2 czerwca 2010, 0:00

Firma winkler, dystrybutor części do pojazdów użytkowych, otrzymała po raz drugi z rzędu tytuł "Najlepszej Marki" w swoim segmencie. Ponad 7700 czytelników czasopism branżowych trans aktuell, lastauto omnibus oraz  FERNFAHRER wzięło udział w głosowaniu na „Najlepszą Markę 2010“, zorganizowanym przez wydawnictwo ETM oraz firmę DEKRA.

„Jestem dumny z ponownie otrzymanego wyróżnienia. W ten sposób czytelnicy związani z branżą potwierdzili nasze osiągnięcia w zakresie doradztwa, dostępności części i szybkości dostaw. Klienci wiedzą, że w każdej sytuacji mogą na nas polegać, powiedział Rüdiger Hahn, prezes zarządu Grupy winkler, odbierając to cenne wyróżnienie podczas uroczystej gali.

Sukces przemawia sam za siebie. Firma winkler również w poprzednim roku kontynuowała pozytywny trend rozwoju. Pomimo ogólnego kryzysu gospodarczego, winkler otworzył w roku 2009 cztery nowe oddziały: w Poczdamie, Kolonii, Hanowerze i Freiburgu. W ten sposób udało się powiększyć sieć przedstawicielstw w Europie do 22 oddziałów. Klienci cenią sobie szczególnie fachowe doradztwo i kompetencję pracowników firmy winkler, którzy jako specjaliści od pojazdów użytkowych zawsze znajdą odpowiednie rozwiązanie dla każdego problemu związanego z naprawą. Ponadto duża dostępność części w obu centralnych magazynach oraz nasz serwis dostawczy gwarantują dostawy na czas i w odpowiednie miejsce.

Wyborowi Najlepszej Marki towarzyszył wybór „Najlepszego Pojazdu Użytkowego“. Organizatorem obu plebiscytów czytelniczych były czasopisma „trans aktuell“, „lastauto omnibus“ oraz „FERNFAHRER“ we współpracy z firmą Dekra AG.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!