Spotkanie klientów firmy winkler w Czeladzi

22 czerwca 2010, 0:00

Prawie trzystu klientów firmy winkler spotkało się 12 czerwca w jej oddziale zlokalizowanym w Czeladzi. Uzyskali tam m.in. informacje, jak szybko i pewnie uzyskać właściwą część zamienną oraz mogli zobaczyć nowość w asortymencie firmy – filtry powietrza.

Właściciele i pracownicy warsztatów naprawy pojazdów ciężarowych, firm transportowych oraz przedsiębiorstw autobusowych mieli okazję skorzystać z zaproszenia 13 współpracowników firmy winkler i zajrzeć za kulisy oddziału.

Na całym terenie oddziału pokazano na różnych stanowiskach możliwości i ofertę firmy. Punkt centralny spotkania tworzył magazyn oddziału o wielkości 2000 metrów kwadratowych. Aby zaprezentować ścisłą współpracę i wymianę know-how ze znanymi producentami, na miejscu byli obecni niektórzy wybrani poddostawcy: Dolezych, Hengst, Jost, Liqui Moly, LUK, Osram, Matador, Textar czy Wabco. U wszystkich obecnych producentów części odwiedzający mogli uzyskać informacje na temat aktualnej oferty produktowej oraz nowości. Jako zupełną nowość w asortymencie marki winkler pokazano po raz pierwszy filtry powietrza.

W Czeladzi przedstawiono także różne możliwości realizacji dostaw. Gdyby jakiś artykuł nie znajdował się w magazynie oddziału, może zostać dostarczony w przeciągu 24 godzin z magazynów centralnych. Klienci otrzymają wówczas zamówiony towar albo w sklepie przy oddziale, albo dostawą przez transport dzienny, kuriera lub nocny ekspres. Pozwoli to oszczędzić cenny czas pracy, który klienci mogą wykorzystać bardziej efektywnie w swoim warsztacie.

– „Gdzie moglibyśmy lepiej zaprezentować wielkość asortymentu firmy winkler, know-how oraz serwis dostawczy, niż bezpośrednio u nas na miejscu? Osobiste i fachowe rozmowy z naszymi klientami potwierdziły wyraźnie, że klienci potrafią to docenić.” – powiedział Waldemar Wypych, dyrektor oddziału.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!