Moto-Remo na Global Aftermarket Conference

12 lipca 2010, 0:00

W dniach 3-4.06.2010 r. w szwajcarskiej Lozannie odbyła się Ogólnoświatowa Konferencja Dystrybutorów Firmy Garrett by Honeywell R. Po raz pierwszy, w jednym miejscu mieli okazję spotkać się dystrybutorzy ze wszystkich regionów świata. Oczywiście w tak doborowym towarzystwie nie mogło zabraknąć przedstawiciela firmy Garrett z Polski – firmy Moto – Remo Burzyńscy Sp.j.

– Nasza firma miała okazję podzielić się doświadczeniem zarówno z zakresu sprzedaży, jak i naprawy turbosprężarek oraz zwrócić uwagę na problemy, które napotykamy jako dystrybutor – mówią przedstawiciele Moto – Remo Burzyńscy Sp.j. – Mogliśmy wymienić poglądy dotyczące trendów panujących na rynku z naszymi kolegami z najdalszych zakątków świata, np. Republiki Południowej Afryki, Australii czy Nowej Zelandii. Okazuje się, iż polski rynek, mimo znacznego wzrostu gospodarczego w ostatnim okresie, ciągle odbiega od rynków Europy Zachodniej. Pomimo, iż każdy z dystrybutorów zmaga się w codziennej pracy ze specyficznymi dla swojego regionu problemami, w gruncie rzeczy wszyscy realizujemy wspólną strategię i zgodnie z hasłem przewodnim tej konferencji "Sharing Our Vision", przychylamy się do wizji producenta, dotyczącej rozwoju rynku turbosprężarek na świecie – dodają.

Konferencja podejmowała głównie temat ewolucji silników największych na świecie producentów samochodów, potwierdzając jednoznacznie, iż silniki turbodoładowane będą jeszcze długo wiodącą strategią koncernów samochodowych. Największy bowiem nacisk, w dalszym ciągu kładzie się na ochronę środowiska (mniejsza emisja spalin, mniejsza konsumpcja paliwa) z jednoczesnym zwiększaniem mocy silników.

Po raz kolejny firma Moto – Remo Burzyńscy Sp.j. otrzymała prestiżowe wyróżnienie Outstanding Performance Award 2008.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!