PACCAR uruchamia serwis internetowy poświęcony silnikom

20 września 2010, 0:00

Firma PACCAR, właściciel DAF Trucks, uruchomiła angielskojęzyczny serwis internetowy, poświęcony jej silnikom. Można na niej uzyskać wiele informacji na temat jednostek napędowych montowanych w samochodach DAF, Kenworth i Peterbilt.


– „Bardzo cieszymy się, że nasi klienci będą mieli dostęp do informacji o najnowszych osiągnięciach z dziedziny technologii, specyfikacjach, cechach i zaletach silników PACCAR” – powiedział Craig Brewster, wiceprezes firmy – „Poza informacjami o produkcie, w serwisie przeczytać będzie można także o historii silników PACCAR, ich designie oraz jakości wytwarzania. Znajdują się tam również filmy video prezentujące opinie klientów, opcja wirtualnej wycieczki po dziale rozwoju i testów silników oraz systemy kontroli emisji spalin 2010. To wspaniałe narzędzie dla naszych klientów i dealerów, umożliwiające w jednym miejscu dostęp do pełnego zakresu wiedzy na temat wszelkich kwestii związanych z silnikami PACCAR.” – dodał.

Silnik PACCAR jest od niedawna montowany w ciężarówkach Kenworth i Peterbilt jako optymalny silnik do najcięższych zadań. Silniki PACCAR PX-6 i PX-8 są montowane w standardowych wersjach DAF, Kenworth i Peterbilt do umiarkowanie ciężkich zadań.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!