Poszerzenie oferty TRW Proequip

30 września 2010, 0:00

Oferta części do układu kierowniczego i zawieszenia do pojazdów użytkowych została trzykrotnie poszerzona w ciągu ostatnich dwóch lat. Po ostatnim rozszerzeniu asortyment przekroczył 1000 referencji. Marka TRW Proequip osiągnęła również rekordowy wzrost łącznej sprzedaży w ujęciu miesiąc do miesiąca. W lipcu 2010 roku osiągnięto największą jak dotąd sprzedaż produktów marki Proequip. Program ten gwałtownie zyskuje udział w europejskim rynku.

Portfolio części TRW Proequip zawiera obecnie następujące produkty: elementy układów kierowniczych i zawieszenia, klocki hamulcowe, amortyzatory i przekładnie kierownicze.

Ostatnie poszerzenie gamy obejmuje 17 nowych części do układu kierowniczego i zawieszenia: cztery drążki reakcyjne, osiem drążków kierowniczych wzdłużnych, trzy zestawy naprawcze i dwa nowe drążki reakcyjne typu V.

Mark Thorpe, Menadżer ds. marketingu produktów do pojazdów użytkowych na region Europy w TRW Automotive Aftermarket, wyjaśnił „Sukces TRW Proequip jest oparty na dokładnie przemyślanym programie części o jakości wyposażenia oryginalnego w połączeniu z innowacjami technicznymi wprowadzanymi do naszych produktów. Marka szybko staje się siłą, z którą należy się liczyć na europejskim rynku części zamiennych pojazdów użytkowych.

Mark dodał: „Mimo że rynek nowych pojazdów skurczył się z powodu kryzysu gospodarczego, dane wskazują na ponowne ożywienie. Niesie to ze sobą pozytywne skutki dla całej branży, ponieważ rynek pojazdów nowych stanowi siłę napędową dla rynku części zamiennych. Według Europejskiej Organizacji Producentów Samochodów w czerwcu segment dużych samochodów ciężarowych zwiększył się o 17,3% (zarejestrowano 14 843 nowych pojazdów), co stanowi pierwszy wzrost od dwóch lat.”.

„Będziemy nadal rozwijać i umacniać program zarówno w zakresie produktu jak i wsparcia marketingowego i sprzedaży, aż do osiągnięcia czołowej pozycji na rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych – następnie będziemy ciężko pracować, by tę pozycję utrzymać” – zakończył.

Dostęp do najnowszych wiadomości dotyczących TRW Proequip można uzyskać, rejestrując się na stronie: www.trwaftermarket.com/trwproequip

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!