Przygotuj się do zimy z winklerem

15 października 2010, 0:00

Nikt nie lubi przestojów spowodowanych niemożnością uruchomienia samochodu lub braku niezbędnych akcesoriów. winkler oferuje szeroką paletę produktów do wyposażenia na zimę: począwszy od akumulatorów rozruchowych, łańcuchów śniegowych, ogrzewania postojowego i artykułów oświetleniowych, po niezamarzające płyny do chłodnic i spryskiwaczy.

Płyn do chłodnic oraz niezamarzający płyn do spryskiwacza szyb Chemasol

Płyn zapewnia optymalną ochronę układu chłodzenia przez cały rok. Redukuje powstawanie osadów wapnia, ognisk korozji i pienienie i skutecznie chroni cały układ chłodzenia i wszystkie elementy stykające się z płynem

Przejrzystość szyb w zimowe dni zapewnia niezamarzający płyn do spryskiwacza szyb Chemasol, posiadający certyfikat DEKRA, który w postaci koncentratu gwarantuje ochronę przed zamarzaniem do -60 stopni Celsjusza. Koncentrat nie niszczy lakieru i szyb z poliwęglanu, nadaje się do stosowania dla wszystkich szyb samochodów osobowych i ciężarowych.

Akumulatory rozruchowe winkler i urządzenia do ładowania akumulatorów
Akumulatory winkler, odporne na wstrząsy zgodnie z normami EN, są objęte 24-miesięczną gwarancją na wady materiałowe i produkcyjne. Wszystkie typy od pojemności 88 Ah są dostarczane w wersjach Heavy Duty lub Super Heavy Duty. Firma winkler oferuje specjalnie dla autobusów akumulator rozruchowy o zoptymalizowanej wydajności, charakteryzujący się podwyższoną zdolnością zimnego rozruchu oraz stabilnością cykli. Zapewnia on zasilanie napięciem urządzeń pokładowych bez pogorszenia możliwości rozruchu silnika.


Profesjonalne łańcuchy śniegowe

Asortyment przygotowany przez firmę winkler obejmuje łańcuchy śniegowe do każdego zastosowania: od obracanego, czworokątnego łańcucha zamykającego do lekkich i ciężkich pojazdów ciężarowych, poprzez komfortowy łańcuch do szybkiego montażu zapewniający doskonałą trakcję, aż po opatentowany łańcuch o wysokiej wytrzymałości, przeznaczony do najcięższego terenu i ekstremalnych warunków zimowych.

Specjalna oferta promocyjna na produkty sezonu jesiennego i zimowego

Od początku października firma winkler oferuje specjalne produkty związane z przystosowaniem pojazdów do zimy. Klienci mogą skorzystać z wybranych artykułów sezonowych, oferowanych po korzystnej cenie, dzięki czemu mają możliwość przygotowania zawczasu swojego parku samochodowego do zimy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.218.*, 18 października 2010, 0:00 0 0

co fakt to fakt, zima ma do nas zawitać już niebawem. Lepiej się uzbroić w odpowiednie instrumenty do walki.

Odpowiedz