Nawigacja Mio dostępna z trybem Truck

, 13 maja 2019, 14:46

Nawigacja samochodowa Mio Spirit 7700 doczekała się wersji z trybem dla samochodów ciężarowych i kamperów – Truck.

Mio Spirit 7700 wyposażone jest w 5-calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Nawigacja posiada magnetyczny uchwyt, który zapobiega wstrząsom i utrzymuje nawigację w jednym miejscu. Dzięki niemu urządzenie stabilnie trzyma się na szybie, ale i jednocześnie ładuje się. Przy każdym zdejmowaniu nie trzeba odłączać kabla. Wszystko odbywa się automatycznie. Plusem takiego mocowania jest wbudowane w bazę złącze zasilania micro USB, ładowarka posiada podwójne gniazdo USB.

Do nawigacji Mio mapy drogowe dostarcza TomTom przez cały okres użytkowania. Nowe aktualizacje pojawiają się cztery razy w roku i są bezpłatne. Nawigacja jest wyposażona w bazę fotoradarów, która w połączeniu z GPS-em, pomoże ograniczyć prędkość przed kontrolą drogową i uniknąć mandatu. Bazę fotoradarów, podobnie jak mapy, można bezpłatnie aktualizować przez cały okres użytkowania urządzenia.

W tym roku Mio wprowadza do sprzedaży model Mio Spirit 7700 z dodatkowym trybem TRUCK. Planując trasę dla samochodu ciężarowego trzeba brać pod uwagę jego wymiary, masę i przewożony ładunek. Tryb ciężarowy TRUCK wytycza optymalną trasę uwzględniając wysokość mijanych wiaduktów i tuneli, czy ograniczenia skrętu. Dzięki tej funkcji nawigacja jest przydatnym rozwiązaniem dla kierowców poruszających się ciężarówkami, dużymi autami dostawczymi lub kamperami.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!