25-lecie targów Autostrada-Polska

22 maja 2019, 15:57

W tym roku targom Autostrada-Polska przypada 25 lat. W ciągu minionego ćwierćwiecza impreza zyskała miano największego wydarzenia targowego poświęconego budownictwu drogowemu w tej części Europy.

Jubileuszowa edycja, która odbyła się w dniach 14-16 maja 2019, zgromadziła w Kielcach 200 wystawców z 18 krajów oraz towarzyszyły jej liczne konferencje, debaty i spotkania. KH-KIPPER zaprezentował na targach paletę zabudów na 7 markach podwozi: na stoisku głównym przy terminalu wschodnim, na wynajętej powierzchni przy terminalu zachodnim oraz na terenie testowym.

W sumie na terenach targowych można było zobaczyć 11 produktów KH-KIPPER dla branży budowlanej, kopalnianej, a nawet komunalnej. Stoisko polskiego producenta cieszyło się zainteresowaniem. Pierwszego dnia wizytę na stoisku polskiego producenta złożył wiceminister Rafał Weber, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury.

W pierwszym dniu imprezy odbyło się także rozdanie nagród targów Autostrada Polska, TRAFFIC-EXPO – TIL, ROTRA oraz Salonu Europarking, podczas którego przyznano medale i wyróżnienia dla najlepszych produktów. Medal za udoskonaloną w ubiegłym roku klasyczną zabudowę tylnozysypową W1CE do budownictwa i lekkiego transportu kopalnianego odbierał z rąk komisji konkursowej Andrzej Kamionka, Prezes KH-KIPPER.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!