Katalog części winklera w polskiej wersji językowej

2 marca 2011, 18:31

Katalog „Części do zawieszenia i układu hamulcowego” firmy winkler, liczący 828 stron, jest już dostępny w języku polskim. Zawiera on pełny asortyment części eksploatacyjnych, obejmujący ponad 3500 różnych artykułów.

W katalogu można znaleźć wiele artykułów do popularnych modeli pojazdów ciężarowych oraz osi: części zamienne do instalacji pneumatycznych, elektroniki, układów zawieszenia i amortyzacji, przyczep, naczep oraz części do osi i hamulców. Na 100 stronach zaprezentowano wybrane elementy zawieszenia pneumatycznego i mechanicznego. Wyszukiwanie artykułów jest łatwe, niektóre produkty zostały przedstawione w kilku miejscach na różnych ilustracjach. 

Katalog, przejrzyście podzielony na siedem rozdziałów, umożliwia prostą nawigację, a także szybką identyfikację i szybkie dobranie właściwej części. Oferowane części to zarówno produkty markowych dostawców, jak i rozszerzony asortyment marki winkler.

W katalogu umieszczono strony specjalne oraz informacyjne na szczególne tematy, poświęcone przede wszystkim dziedzinom pneumatyki oraz elektroniki. Informacje dotyczą zarówno instrukcji montażu, jak i prezentacji nowych produktów, obejmują wskazówki dotyczące zamawiania oraz objaśniają systemy działania urządzeń. Katalog zamyka obszerny indeks haseł.

Katalog "Części do zawieszenia i układu hamulcowego” dostępny jest w języku polskim w oddziale firmy winkler w Czeladzi koło Katowic. Części zamienne można zamawiać telefonicznie u doradców pod numerem 32 / 7627020 lub bezpośrednio w oddziale. Dodatkowe informacje w języku polskim na stronie www.winkler.de.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!