Michelin na 1. miejscu w rankingu magazynu Fortune

18 marca 2011, 10:20

Po raz pierwszy w historii badania przeprowadzanego przez Fortune Magazine Michelin został firmą o najlepszej reputacji wśród firm z sektora producentów części samochodowych.

 

Ranking najbardziej podziwianych firm opracowany przez magazyn Fortune prezentuje firmy o najlepszej reputacji. Tegoroczny wynik Michelin odzwierciedla silną pozycję firmy w swojej branży. W porównaniu z zeszłym rokiem firma poprawiła swoje wyniki we wszystkich kategoriach.

Ranking 50 najbardziej podziwianych firm przygotowano w następujący sposób: Magazyn Fortune poprosił 4100 przedstawicieli kadry kierowniczej, dyrektorów i analityków giełdowych o wypełnienie ankiet, w których wskazać oni mieli 10 firm, które najbardziej podziwiają. Wybierano spośród 349 firm, które w zeszłorocznej edycji zajęły najwyższe miejsca w rankingu ogólnym, a także tych, które mogły poszczycić się najlepszymi wynikami w rankingach branżowych.

Sukcesem Michelin jest także zajęcie 8. miejsca spośród wszystkich 349 firm biorących udział w rankingu w kategorii oceniającej ogólną jakość produktów i usług zapewnianych przez daną firmę. Tym samym Michelin znalazł się w czołówce stawki obok takich marek jak Amazon, Google czy Apple. 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!