Nowy katalog sprzęgieł Sachs do pojazdów użytkowych

25 marca 2011, 16:33

Firma ZF Services przygotowała nowy katalog zawierający informacje o sprzęgłach marki Sachs. Na 934 stronach katalogu znalazło się 1437 części zamiennych do pojazdów użytkowych – od Mercedesa Atego po Iveco Zeta – w tym m.in. docisk sprzęgła typu XTend z automatyczną kompensacją zużycia, czy elektropneumatyczny aktywator sprzęgła ConAct.

Ponad 10% części w katalogu to rynkowe nowości. Jest wśród nich m.in. 11 nowych produktów z linii kół zamachowych. Poszerzona została także oferta części zamiennych sygnowanych marką SACHS dla pojazdów produkowanych w Europie Wschodniej, takich jak Kamaz czy MAZ. Jednocześnie, oferta SACHS niemal w pełni pokrywa już zapotrzebowanie na części zamienne układu przeniesienia napędu w pojazdach producentów niemieckich, takich jak Mercedes Benz czy MAN.

W porównaniu z poprzednim wydaniem, szata graficzna i układ katalogu przeszły szereg zmian, dzięki którym stał się on łatwiejszy i bardziej intuicyjny w użyciu. Katalog jest od teraz dostępny w 16 językach, w tym po polsku.

Oprócz wersji drukowanej, katalog oferowany jest w postaci elektronicznej: jako część katalogu „InCat” dostępnego na płycie DVD lub katalogu „WebCat” dostępnego w Internecie pod adresem:  www.zf.com/services/katalog.

Warsztaty oraz centra serwisowe mają również możliwość zamówienia katalogu za pośrednictwem przedstawicieli hurtowych lub wysyłając zapytanie na adres: info@zf.com.pl.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!