Nowy katalog Lemförder od ZF Services

27 maja 2011, 13:41

Od maja 2011 dostępny jest nowy katalog ZF Services. Nowa edycja katalogu „Elementy układu sterowania i zawieszenia Lemförder dla pojazdów Scania” zawiera 75 referencji do modeli Scania 4-series i P/G/T/R. Są wśród nich m.in. przeguby kątowe oraz kompletne zestawy naprawcze.

Warsztaty pojazdów użytkowych mogą korzystać już z nowego katalogu Lemförder zawierającego informacje o produkowanych przez tę markę częściach do ciężarówek Scania: drążkach wzdłużnych i poprzecznych, przegubach kątowych, drążkach skrętnych oraz drążkach reakcyjnych kątowych. W porównaniu do poprzedniej edycji, katalog został poszerzony o kolejne 34 referencje.

Nowy katalog liczy 170 stron i posiada przejrzysty układ treści wraz z rysunkami technicznymi, który ułatwia odszukanie danej części. Główna część katalogu dostępna jest w języku niemieckim i angielskim, natomiast wybrane informacje, w tym wyjaśnienia symboli, zostały przetłumaczone na kolejne sześć języków, w tym polski.

Katalog istnieje w wersji drukowanej, a także jako część katalogu InCat na płycie DVD lub katalogu WebCat dostępnego w internecie pod adresem: www.zf.com/services/catalog.

Katalog można zamówić bezpłatnie, kontaktując się z polskim biurem ZF Services: zfpolska@zf.com.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!