Nagrody za zakupy produktów Meritor i Trucktechnic

22 czerwca 2011, 13:19

Zakupy produktów Meritor i Trucktechnic w sieci Inter Cars dają klientom szansę na wygranie zestawów narzędzi do obsługi zacisków. Aby wygrać, trzeba mieć szczęście w comiesięcznym losowaniu lub dokonać zakupów produktów Meritor i TruckTechnic na największą kwotę w danym miesiącu. Promocja zakończy się 31 lipca 2011 r., trwa od 1 kwietnia 2011 r.

Zestawy

Nagrodami są dwa zestawy narzędzi do obsługi zacisków (bez walizek):
 – CKSK.21, przeznaczony do wszystkich zacisków SB…/SN…
 – CMSK.22, do zacisków DUCO, ELSA 2, ELSA 1 i ELSA 225

Losowanie

Klienci, którzy w danym miesiącu zakupią produkty Meritor i Trucktechnic za przynajmniej 1000 zł netto, wezmą udział w losowaniu pięciu nagród: Dwóch zestawów CKSK.21 i trzech CMSK.22.

Największa wartość

Każdego miesiąca trzech klientów, którzy osiągną największą wartość zakupów produktów Meritor i TruckTechnic w danym miesiącu, zostanie nagrodzonych jedną z trzech nagród: jednego zestawu CKSK.21 i dwóch zestawów CMSK.22.

Podsumowanie zakupów

Po podsumowaniu zakupów produktów Meritor i TruckTechnic, klienci, którzy w czasie całej promocji osiągnęli największą kwotę zakupów otrzymają:
– trzej najlepsi – zestawy CKSK.21 i CMSK.22
– dwaj kolejni – zestaw CMSK.22.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

0.0.0.*, 22 czerwca 2011, 15:04 0 0

super

Odpowiedz