Nowe osoby w kadrze zarządzającej Spedimex Sp. z o.o.

28 czerwca 2011, 10:31

Do kadry zarządzającej Spedimex Sp. z o.o. dołączyli dwaj nowi członkowie: Tomasz Pyka – Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu oraz Serge Schmittag – Dyrektor ds. Operacji i Rozwoju. Powołanie nowych osób jest związane z planowym rozwojem Spółki.

Tomasz Pyka jest odpowiedzialny za rozwój strategii sprzedaży i marketingu oraz budowanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży w sektorze TSL. Wcześniej, od 2003 roku związany był z Rohling SUUS Logistics, gdzie zajmował kolejno stanowiska Kierownika Oddziału, Dyrektora Oddziału oraz Dyrektora Produktu FTL, odpowiadając za kształtowanie i realizację polityki sprzedażowej. Doświadczenie zdobywał również w Raben Polska, gdzie zajmował się rozwojem usług spedycji międzynarodowej oraz w firmach sektora FMCG.

Serge Schmittag jest odpowiedzialny za doskonalenie potencjału operacyjnego Spółki oraz za rozwój i funkcjonowanie sieci dystrybucji. Z logistyką jest związany od ponad dwudziestu lat. Posiada kompleksową wiedzę na temat specyfiki rynku logistycznego i jego wyzwań, zdobytą zarówno w Polsce jak i za granicą. Od końca 2001 r. pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego w Gefco, gdzie tworzył i wdrażał strategie rozwoju firmy. Wcześniej przez ponad 10 lat pracował FM Logistics.

Strategia rozwoju firmy zakłada dalszy, intensywny rozwój, w szczególności w obszarze usług dystrybucyjnych – mówi Marcin Bąk, Prezes Zarządu Spedimex Sp. z o.o.- Wobec tego wcześniejsze doświadczenia zawodowe nowych dyrektorów doskonale wpisują się w obszar rozwijanych kompetencji Spółki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!