Pięć wiosennych promocji Inter Cars

6 marca 2020, 15:32

Dystrybutor części motoryzacyjnych Inter Cars przygotował pięć promocji z różnych grup produktowych, skierowanych do klientów z rynków ciężarowego, autobusowego i agro.

1. VARTOściowe pakiety do 650 zł

Kupuj pakiety akumulatorów VARTA i wymieniaj je na nagrody w postaci kart podarunkowych BP, Decathlon, MediaMarkt oraz Sephora. Przy spełnieniu poszczególnych warunków promocji, możesz zdobyć karty o wartości do 650 zł. Aby wziąć udział w programie należy:

 1. prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.VARTOsciowepakiety.pl. z zaznaczeniem, którą kartę podarunkową się wybiera;
 2. w okresie od 10.02.2020 do 13.03.2020 roku zakupić co najmniej jeden z pakietów promocyjnych programu, potwierdzić go fakturą VAT od oficjalnego dystrybutora firmy Clarios Poland Sp. z o.o. i przesłać kopię za pomocą strony www.VARTOsciowepakiety.pl.
 • Pakiet 1 – 10 pkt. za zakup akumulatorów VARTA potwierdzony jedną fakturą;
 • Pakiet 2 – 20 pkt. za zakup akumulatorów VARTA potwierdzony jedną fakturą;
 • Pakiet 3 – 30 pkt. za zakup akumulatorów VARTA potwierdzony maksymalnie dwiema fakturami;
 • Pakiet 4 – 50 pkt. za zakup akumulatorów VARTA potwierdzony maksymalnie trzema fakturami.

Zasady naliczania akumulatorów do samochodów osobowych w poszczególnych pakietach:

 • VARTA Silver dynamic AGM – 1 szt. = 1 pkt
 • VARTA Blue dynamic EFB – 1 szt. = 1 pkt
 • VARTA Silver, VARTA Blue, VARTA Black – 1 szt. = 1 pkt

Zasady naliczania akumulatorów do samochodów ciężarowych w poszczególnych pakietach:

 • VARTA Promotive Trio: Silver, Blue, Black 1 szt. = 2 pkt
 • VARTA Promotive EFB 1 szt. = 2 pkt
 • VARTA Promotive AGM 1 szt. = 2 pkt.

Nagrodami w sprzedaży premiowej są wybrane karty podarunkowe do MediaMartk, BP, Sephory lub Decathlona, które można nabyć w cenie 1 zł brutto:

 • Pakiet 1 – 10 pkt. zdobytych za zakup akumulatorów VARTA – karta o wartości 100 zł brutto;
 • Pakiet 2 – 20 pkt. zdobytych za zakup akumulatorów VARTA – karta o wartości 220 zł brutto;
 • Pakiet 3 – 30 pkt. zdobytych za zakup akumulatorów VARTA – karta o wartości 350 zł brutto;
 • Pakiet 4 – 50 pkt. zdobytych za zakup akumulatorów VARTA – karta o wartości 650 zł brutto.

Organizator Programu wystawi Uczestnikowi notę księgową w wysokości 1 zł brutto za każdą kartę podarunkową, płatne gotówką przy odbiorze przesyłki.

Szczegółowe informacje, regulamin i formularz zgłoszenia znajdują się na stronie: http://vartosciowepakiety.pl/

2. Zdobądź rabat na zakup wyposażenia warsztatowego

Do końca maja 2020 roku trwa nowa akcja promocyjna, w której klienci z rynku ciężarowego za zakup urządzeń wyposażenia warsztatowego, akcesoriów oraz ubrań z oferty Inter Cars mogą zdobyć rabaty w wysokości 500 zł netto.

Asortyment sprzedaży premiowej obejmuje produkty znajdujące się w ofercie sieci sprzedaży Inter Cars, przypisane do następujących rynków zbytu: ciężarowy, agro, autobusy, akumulatory ciężarowe oraz oleje ciężarowe. Akcja obowiązuje przy zamówieniach złożonych w oddziałach Inter Cars i wówczas automatycznie generowana jest przez sprzedawcę oraz za pośrednictwem Katalogu Online.

Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej dokonanej przez klienta sumują się przez cały okres obowiązywania akcji. Aby być uwzględnionym w rankingu należy dokonać skumulowanych zakupów w wysokości co najmniej 10 000 zł. Wówczas generowany jest rabat na zakup urządzeń wyposażenia warsztatowego, akcesoriów oraz ubrań z oferty Inter Cars w wysokości 500 zł netto. Będzie on przekazany zwycięzcom w postaci FV korygującej, pod warunkiem przesłania na adres promocje@intercars.eu skanu oryginału faktury potwierdzającej zakup urządzeń wyposażenia warsztatowego, akcesoriów oraz ubrań z oferty Inter Cars za minimum 501 zł netto.

Akcja rozpoczęła się 1 marca i potrwa do 31 maja 2020 roku z możliwością przedłużenia jej przez organizatora. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest w Katalogu Online.

3. Akcja promocyjna Castrol i Inter Cars

Do 31 marca bieżącego roku trwa promocja, w której klienci kupując w Inter Cars oleje Castrol CRB oraz VECTON za minimum 1000 zł netto, otrzymają kartę BP o wartości 50 zł netto.

Asortymentem sprzedaży premiowej objęte są oleje Castrol CRB oraz VECTON, a akcja skierowana jest do wszystkich klientów krajowych, zarejestrowanych w sieci sprzedaży Inter Cars, z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych, a także klientów o statusie „detal” i „inne”.

Sprzedaż premiowa obowiązuje do zamówień złożonych bezpośrednio w oddziałach Inter Cars oraz tych dokonanych przez Katalog Online. Zakupy asortymentu objętego akcją nie sumują się przez cały okres trwania promocji.

Nagrodami w akcji są kart paliwowe BP o wartości 50 zł brutto. Aby je otrzymać, klient zobligowany jest do jednorazowego zakupu wybranych olejów marki Castrol za co najmniej 1000 zł netto. Liczba nagród przyznanych uczestnikowi promocji zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru, z zastrzeżeniem jednak, że jeden klient może otrzymać maksymalnie 10 nagród. Nagrody zostaną wysłane do filii Inter Cars najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2020 roku, a następnie przekazane laureatom akcji.

Sprzedaż premiowa rozpoczęła się 2 marca i potrwa do 31 marca bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów nagród, z możliwością przedłużenie jej przez organizatora. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest w Katalogu Online.

4. Kupuj produkty Fuchs i zgarniaj karty paliwowe

Nieco ponad miesiąc potrwa akcja promocyjna dedykowana klientom z rynku agro, którzy kupując oleje marki Fuchs otrzymają katy paliwowe BP o wartości 50 zł brutto.

Akcja rozpoczęła się 25 lutego, a jej zakończenie planowane jest na 31 marca 2020 roku, bądź do wyczerpania zapasów nagród. Organizator zastrzega sobie jednocześnie możliwość przedłużenia promocji.

Asortymentem sprzedaży premiowej objęte są oleje marki Fuchs zakupione w sieci Inter Cars, a w akcji mogą wziąć udział jedynie klienci dystrybutora przypisani w systemie sprzedażowym do rynku agro, z wyłączeniem klientów o statusie „detal” oraz „inne”, a także klientów flotowych i firm konkurencyjnych.

Nagrodami w promocji są karty BP o wartości 50 zł brutto. Aby je zdobyć należy do końca marca dokonać skumulowanych zakupów oleju Fuchs w wysokości 2 000 zł netto. Liczba nagród przyznanych uczestnikowi sprzedaży premiowej zależy od ostatecznej ilości zakupionego przez niego towaru. Zakupy asortymentu sumują się przez cały okres obowiązywania akcji. Nagrody zostaną wysłane do filii Inter Cars nie później niż w terminie miesiąca od daty zakończenia sprzedaży premiowej, tj. do dnia 30 kwietnia 2020 roku, a następnie przekazane laureatom akcji.

Sprzedaż premiowa obowiązuje zarówno do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, gdzie zamówienie jest generowane przez sprzedawcę, jaki o poprzez sprzedaż w Katalogu Online. W narzędziu tym dostępny jest również szczegółowy regulamin promocji.

5. Karta BP za zakup filtrów Mann Filter

Akcja promocyjna skierowana do wybranych klientów z rynku autobusowego, w której do końca marca bieżącego roku walczą oni o karty BP o wartości 50 zł brutto.

Wspólna promocja Inter Cars i Mann Filter wystartowała 2 marca i zakończy się z ostatnim dniem miesiąca, tj. 31.03.2020 roku. Udział w niej mogą wziąć wybrani klienci Inter Cars, przypisani w systemie sprzedażowym do rynku ciężarowego z wyłączeniem firm konkurencyjnych.

Asortyment sprzedaży premiowej obejmuje filtry marki Mann Filter zakupione w Inter Cars. Aby walczyć o nagrody należy dokonać skumulowanego zakupu asortymentu w wysokości 1000 zł netto. Wówczas klient otrzyma kartę BP o wartości 50 zł brutto. Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej sumują się przez cały okres obowiązywania akcji, a liczba nagród przyznanych uczestnikowi zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru. Nagrody zostaną wysłane do filii Inter Cars nie później niż w terminie miesiąca od daty zakończenia akcji, tj. do 30.04.2020 r., w celu przekazania ich laureatom.

Akcja promocyjna obowiązuje jedynie do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars oraz w sprzedaży poprzez Katalog Online. Rozpoczęła się ona 2 marca 2020 i potrwa do 31 marca lub do wyczerpania zapasów nagród.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest w Katalogu Online.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!