Rozpoczęcie sprzedaży koparek w limitowanej wersji Volvo Ocean Race

8 sierpnia 2011, 11:52

Volvo Maszyny Budowlane stworzyło specjalną limitowaną wersję koparek kołowych i gąsienicowych z okazji kolejnych regat Volvo Ocean Race. Jednocześnie klienci, którzy zdecydują się na zakup takiej maszyny mogą zdobyć zaproszenie na rozpoczęcie tych regat, które odbędzie się w listopadzie w hiszpańskim Alicante.

Volvo Ocean Race to jedne z największych regat żeglarskich dookoła Ziemi. Swój początek mają w latach 70 ubiegłego wieku, odbywają się regularnie co trzy lata.  Edycja Volvo Ocean  Race 2011-2012 rusza już 5 listopada. Volvo Maszyny Budowlane Polska daje swoim klientom wyjątkową okazję obejrzenia  startu tych wspaniałych regat z pokładu łodzi widokowej, podziwiania z bliska niesamowitych jachtów, których załogi przez ponad osiem miesięcy będą zmagać się z oceanami i ekstremalnymi warunkami pogodowymi walcząc w wyczerpującym wyścigu dookoła globu.

Każdy klient, który zdecyduje się na zakup limitowanej wersji koparek kołowych lub gąsienicowych Volvo premiowany jest wyjazdem dla 1 osoby na start regat Volvo Ocean Race w Allicante w Hiszpanii w dniach 3-6 listopada 2011. W programie imprezy oprócz możliwości oglądania startu regat z pokładu łodzi widokowej, między innymi: zwiedzanie Barcelony, Allicante, uroczysta kolacja poprzedzająca strat regat, możliwość poznania nowości Volvo Construction Equipment prezentowanych w wiosce VOR oraz wiele innych atrakcji.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!