Płynna zamiana viaTOLL z pre-paid na post-paid w DKV

, 19 sierpnia 2011, 9:32

Za pośrednictwem DKV można dokonać płynnej zmiany metody rozliczeń w systemie viaTOLL w systemie pre-paid na post-paid. Dodatkowo, rozliczenia viaTOLL w trybie odroczonym przez DKV nie wymagają przedkładania zabezpieczenia finansowego.

Wielu przewoźników dokonało rejestracji w systemie viaTOLL metodą pre-paid, czyli przedpłaty. Obsługa konta przedpłaconego wymaga jednak dużej dyscypliny finansowej: Kierowcy muszą na bieżąco obserwować sygnały urządzenia viaBOX. Dlatego wielu przewoźników decyduje się na zmianę metody rozliczeń na post-paid. Można tego dokonać bezpośrednio w viaTOLL, ale tutaj wymagana jest gwarancja finansowa.

DKV Euro Service nie wymaga gwarancji finansowych. W celu rejestracji w systemie post-paid wystarczy wysłać do DKV podpisany komplet dokumentów ze strony www.info-myto.pl. Urządzenia pre-paid zainstalowane w pojazdach są aktywne aż do momentu podmienienia ich na nowe viaBOXy (działające już w trybie post-paid) – niezależnie od tego, czy pierwsza rejestracja w systemie e-myta była dokonywana bezpośrednio w punkcie viaTOLL czy poprzez DKV. Kaucja za stare viaBOXy zostanie zwrócona, podobnie jak niewykorzystana kwota doładowań.

Poniżej lista punktów obsługujących wymianę viaTOLL na post-paid oraz zamawianie dodatkowych urządzeń viaBOX.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!