Kombinezon za zakupy EXIDE w Inter Cars

25 maja 2020, 11:48

Kombinezon warsztatowy czeka na wszystkich tych, którzy do 20 czerwca zdecydują się na zakup dwóch ciężarowych akumulatorów objętych akcją promocyjną Exide i Inter Cars.

Promocja trwa dokładnie miesiąc, rozpoczęła się 20 maja, a jej zakończenie planowane jest na 20 czerwca. Aby zdobyć główną nagrodę, należy zakupić dwa spośród poniższych akumulatorów Exide:

  • EE1403
  • EE1853
  • EE2353
  • EX1803
  • EX2253

W akcji może wziąć udział każdy klient krajowy zarejestrowany w sieci sprzedaży Inter Cars z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych, a także klientów o statusie „detal” i „inne”. Sprzedaż obowiązuje jedynie do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, gdzie zamówienie jest generowane przez sprzedawcę oraz w sprzedaży przez Katalog Online. Nagrody zostaną przesłanie klientom, po zgłoszeniu rozmiaru przez dedykowany formularz, w ciągu dwóch tygodni. Zgłoszenia we wspomnianym formularzu mogą dokonać jedynie pracownicy Inter Cars, sprzedawcy lub Przedstawiciele Handlowi.

Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej dokonanej przez klienta nie sumują się przez cały okres obowiązywania akcji, a liczba przyznanych nagród zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru.

Sprzedaż premiowa trwa od 20.05.2020 roku do 20.06.2020 roku lub do wyczerpania zapasów nagród, z możliwością przedłużenia przez organizatora.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!