Autobusowe nowości MAN-a i Neoplana w Kortrijk

, 12 września 2011, 9:46

Podczas targów Busworld, które odbędą się między 21 a 26 października 2011 r. w belgijskim Kortrijk, MAN i Neoplan zaprezentują swoje nowe pojazdy i rozwiązania. Światową premierę będzie miał dwupiętrowy autobus turystyczny Neoplan Skyliner. MAN pochwali się miejskim Lion’s City M o długości 10,5 metra i Lion’s City z dieslem spełniającym normę Euro 6 (podobnie jak jednostki napędowe typu D08 i D20), a na zewnątrz hali targowej będzie można odbyć jazdę próbną hybrydowym Lion´s City Hybrid.

Na stoisku MAN-a prezentowana będzie także oferta dla producentów nadwozi: silniki wysokoprężne i zasilane gazem CNG oraz komponenty, np. osie.

W związku wprowadzaniem na rynek autobusu Skyliner, zmieniony został dział informacji o produkcie strony www.neoplan-bus.com. Można tam zobaczyć Skylinera w wirtualnej, trójwymiarowej prezentacji panoramicznej. W dziale szczegółów produktu przedstawione są wszystkie parametry techniczne nowej konstrukcji, a z działu fakty & downloads można pobrać nową broszurę o produkcie, nagrania wideo prezentujące pojazd oraz fotografię.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!