Rozpoczynają się nominacje do EuroTra Safety and Innovation Award

, 12 września 2011, 12:53

Stowarzyszenie EuroTra, we współpracy z Volvo Trucks, po raz kolejny zbiera kandydatury do nagrody za najlepszy produkt lub usługę przyczyniające się do poprawy bezpieczeństwa w europejskim transporcie drogowym i branży logistycznej.

– „Poprzez wspieranie tej nagrody chcemy zwracać większą uwagę opinii publicznej na kwestie bezpieczeństwa ruchu drogowego i motywować innych do dalszej aktywności w tym ważnym obszarze” – powiedział Carl Johan Almqvist, dyrektor ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego i produktów w Volvo Trucks i jednocześnie członek jury EuroTra.

Kandydatury do EuroTra Safety and Innovation Award mogą pochodzić z całej Europy. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wyłania zwycięską propozycję, która najlepiej spełnia wszystkie lub niektóre z następujących kryteriów:

  • Ma wyraźny związek z bezpieczeństwem ruchu drogowego i stanowi motywację do ciągłych działań w tym obszarze
  • Korzyści, jakie zapewnia, są rezultatami m.in. procesu szkolenia i edukacji
  • Pomaga rozwiązywać problemy ochrony środowiska w transporcie drogowym
  • Ma innowacyjny charakter


Kandydatury można zgłaszać do 16 września 2011 r. By uzyskać formularz zgłoszeniowy, należy skontaktować się z menedżerem kampanii Jamesem Tillyerem, dostępnym pod adresem jtillyer@fta.co.uk.

Wręczenie tegorocznej nagrody odbędzie się w grudniu 2011 r., w Londynie. Oprócz dyplomu, laureat otrzyma gratyfikację pieniężną w kwocie 1500 euro.

EuroTra jest międzynarodowym stowarzyszeniem, zrzeszającym organizacje szkoleniowe z branży transportowej i logistycznej.Stowarzyszenie, we współpracy z Volvo Trucks, przyznaje doroczną nagrodę EuroTra Safety and Innovation Award firmie, która wniosła istotny wkład w poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego lub warunków pracy kierowcy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!