Węże do chemikaliów i silosów

, 23 września 2011, 13:34

Asortyment marki winkler został poszerzony o wysokogatunkowe węże do chemikaliów i silosów, wytwarzane przez doświadczonych producentów.

Węże do silosów

Na węże tłoczne do silosów są stosowane węże trudnościeralne z warstwą wewnętrzną – zarówno czarną, jak i białą. Dostępne są w popularnych średnicach o grubościach ścianki od 9 do 11 mm.

Wąż do silosów do przesyłu cementu, czarny

Warstwa wewnętrzna tego węża jest odporna na ścieranie, przewodzi prąd elektryczny. Wkłady wykonane są z kordu tekstylnego z nitką miedzianą. Warstwa zewnętrzna jest odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne.


Wąż do przesyłu granulatów, jasny

Jego warstwa wewnętrzna jest jasna, odporna na ścieranie i nadaje się do suchych, beztłuszczowych środków spożywczych. Mieszanka warstwy zgodna jest z wymaganiami FDA 177:2600. Warstwa zewnętrzna jest odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne.

Węże do chemikaliów

Węże te służą do przesyłania oraz odsysania kwasów, zasad, ketonów, aldehydów, estrów, jak również aromatycznych, alifatycznych i chlorowanych węglowodorów. Nadają się również do środków spożywczych i napojów alkoholowych, odpowiadają normie EN12115 – typ Ohm i są odporne na zapalenie zgodnie z Trbf 131 –Teil 2 – § 5.5.

Pełny asortyment węży opisany jest w specjalnym katalogu winkler "Części zamienne do cystern". Więcej informacji w oddziałach firmy i na www.winkler.de

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!